Daugavas koncertzālē uzstāsies Igo un „Melo-M”

Daugavas koncertzālē uzstāsies Igo un „Melo-M”
Publicitātes foto . čellu trio „Melo M”
09-07-2013 A+ A-
11. jūlijā nesen atklātajā Daugavas koncertzālē ar koncertprogrammu „Tu esi atnākusi” uzstāsies izcilais latviešu dziedātājs Igo, savukārt 18. jūlijā uz skatuves kāps čellu trio „Melo-M”, informē koncertzāles pārstāvji. Koncertu sākums – plkst. 20.00.

Ģitāra, kontrabass un balss – vīrišķīgā un intīmā noskaņā ir radīta akustiskā koncertprogramma „Tu esi atnākusi”. Pirmo reizi tā atskaņota Valentīna dienā Reiterna nama Mūzikas un mākslas salonā, kur tā guvusi lielu publikas atsaucību, un kļuvis skaidrs, ka šādi koncerti jāturpina. Pēc tūres Latvijas pilīs un muižās mūziķiem Igo, Aivaram Hermanim un Raimondam Macatam šī būs pirmā uzstāšanās pēc atgriešanās Rīgā.

Koncertprogrammas pamatmotīvs ir pavasarī radītā Igo un Aivara Hermaņa dziesma , kas jau ir ieguvusi popularitāti vadošajās radiostacijās, tostarp ārpus Latvijas.

Igo par koncertu teic: „Šis koncerts ir īpašs ar izmaiņām sastāvā, kas piešķirs pilnīgi citu skanējumu šai programmai. Iepriekš pieteiktā Ērika Upenieka vietā uzstāsies ļoti labi zināmais mūziķis un mans draugs Raimonds Macats. Kā jebkuram māksliniekam, arī Raimondam ir savs muzicēšanas rokraksts, kas noteikti radīs citādas sajūtas, klausoties „Tu esi atnākusi”.”

Programmā iekļautas arī daudzas piemirstas Igo un grupas „Remix” dziesmas, kas tagad piedzīvo savu atgriešanos mūziķu repertuārā.

Neatņemama katras uzstāšanās daļa ir Aivara Hermaņa un Ērika Upenieka virtuozā instrumentu saspēle, kas ir īsts baudījums katram mūzikas cienītājam, un paša Igo lasījumi dzejas un prozas darbiem, kas tapuši gan viņa jaunībā, gan pēdējā gada laikā.

Savukārt 18. jūlijā īsti vasarīgu un svelmainu koncertu sniegs čellu trio „Melo-M”, bet mēneša beigās grupa – grupa „Dzelzs vilks”.

Daugavas koncertzālē gaidāmajam „Melo-M” koncertam sagatavota īpaša programma, kas lieliski atbilst gada karstākajam laikam. Trīs čellu izpildījumā koncertā izskanēs dzīvespriecīgi un enerģiski skaņdarbi, tostarp gan jaunākie grupas skaņdarbi – versijas par latviešu tautas mūzikas tēmām, gan pasaules tautu mūzikas spilgtākās melodijas, arī opermūzikas pērles, deju hiti un grupas dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas.

Daugavas koncertzālē gaidāmais „Melo-M” koncerts ir viena no retajām iespējām klātienē vērot grupas uzstāšanos Latvijā vasaras sezonā. Jo pēc gada sākumā notikušas Latvijas turnejas vasaras mēnešus „Melo-M” aizvada, gan strādājot pie jaunām idejām, gan koncertējot ārzemēs.

Biļetes uz koncertiem pieejamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri

Komentāru nav