Siguldas Blūza svētku ieskaņas pasākums „Esplanādē 2014”

Siguldas Blūza svētku ieskaņas pasākums „Esplanādē 2014”
Aigars Lapsa . piektdien „Esplanādē 2014” uzstāsies grupa „Lavrix Band”
Piektdien, 12. jūlijā, no plkst. 20.00 radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” notiks Siguldas Blūza svētku ieskaņas pasākums, kurā uzstāsies vieni no svētku dalībniekiem – grupa „Lavrix Band”.

Grupa „Lavrix Band” dibināta 2012. gadā, un tās sastāvā muzicē Vladimirs Lavrinovičs (ģitāra, vokāls), Jānis Neimanis (bass), Ojārs Vītoliņš (taustiņinstrumenti) un Rinalds Jukna (bungas). Kolektīva līderis Vladimirs Lavrinovičs Latvijas mūzikas faniem vairāk pazīstams kā leģendārās grupas „Eolika” ģitārists un ģitārspēles pasniedzējs, tomēr daudzi viņu pazīst arī kā blūzmeni. 2011. gadā Vladimirs Lavrinovičs kopā ar iepriekšējo kolektīvu „4 Men Band” piedalījās II Blūza svētkos Siguldā.

Jaunais sastāvs „Lavrix Band” nule kā izdevis debijas instrumentālo albumu „My Time”, un šie skaņdarbi tiks atskaņoti koncertā „Esplanādē 2014”. Siguldā mūziķi uzstāsies Latvijas Blūza konkursa finālā.

Par muzikālo noskaņojumu rūpēsies kultūras portāla „Rīga 2014” galvenais redaktors, DJ Kaspars Zaviļeiskis, kurš atskaņos pozitīvi lādētus blūza klasikas skaņdarbus, kā arī Blūza svētku mākslinieku ierakstus. Ieeja – bez maksas.

Šogad IV Siguldas Blūza svētki notiks Siguldas pilsdrupu estrādē 27. jūlijā. Sigulda ir Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas oficiālā partnerpilsēta.

0 komentāri

Komentāru nav