Nāc gavilēt! Tautas sadziedāšanās vakars „Esplanādē 2014”

Nāc gavilēt! Tautas sadziedāšanās vakars „Esplanādē 2014”
Kaspars Garda, Rīga 2014 . Ints Teterovskis
15-07-2013 English A+ A-
„Rīga 2014” radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014”, piektdien, 19. jūlijā, no plkst. 21.00 notiks Tautas sadziedāšanās vakars. Mājīgā atmosfērā ap ugunskuru tiks dziedātas gan populāras, gan mazāk zināmas latviešu tautasdziesmas, atceroties nesenos Dziesmu svētkus un izbaudot vasarīgo vakaru.

Sadziedāšanās vakaru vadīs „Rīga 2014” brīvprātīgo programmas vadītājs, diriģents Ints Teterovskis. Pasākumā piedalīsies arī kora „Balsis” dziedātāji.

Lai sadziedāšanās būtu skanīga, vijoles pavadījumu veidos Aija Pizāne, akordeons – Ilze Reinhoce. Apmeklētāju ērtībai dziesmu vārdi būs skatāmi uz lielā ekrāna, tāpat tie pieejami Dziesmu un deju svētku aplikācijā.

„Ikviens, kas nedodas uz kādu festivālu, piektdienas vakarā aicināts uz sadziedāšanos kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014”, kur ap ugunskuru kopā ar domubiedriem, kori un ikvienu klausītāju izdziedāsim tautasdziesmas,” aicina Ints Teterovskis.

Radoši informatīvā telpa „Esplanāde 2014” visas vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. „Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs un vienlaikus jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota  Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, „Rīga 2014” informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori, ko nodrošina Eiropas kultūras galvaspilsētas partneris „Lattelecom”. Radoši informatīvā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki „Ramirent”.

„Esplanāde 2014” strādā katru dienu no plkst. 12.00 līdz 20.14 (vai līdz pasākuma beigām). Visi pasākumi radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” ir bez maksas.

Papildu informāciju un tuvāko pasākumu programmu meklē šeit.

0 komentāri

Komentāru nav