„S!gulda aizrauj!”: diskusija par videi draudzīgu rīcību

„S!gulda aizrauj!”: diskusija par videi draudzīgu rīcību
F64
16-07-2013 A+ A-
„Rīga 2014” radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014”, trešdien, 20. jūlijā, plkst. 15.00, notiks Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas partnerpilsētas Siguldas rīkotais pasākums – diskusija „Videi draudzīga rīcība”.

Diskusijas laikā tiks aktualizētas tēmas par videi draudzīgu un atbildīgu rīcību, organizējot pasākumus. Tajā tiks akcentēts, ka ikviens notikums, liels vai mazs, atstāj ietekmi uz vidi un ilgtspējīga dzīvošana un videi draudzīgi paradumi nav tikai „zaļo” aktīvistu privilēģija un atbildība, tai ir jākļūst gan par pasākumu apmeklētāju, gan organizatoru ikdienu.

Diskusijas laikā Siguldas novada dome prezentēs savu darbību starptautiskajā projektā „Pasākumu ietekme uz kultūrvēsturisko mantojumu”.

Savukārt pārstāvji no sabiedrisko attiecību aģentūras „Prospero” stāstīs par dažādām transporta alternatīvām un priekšrocībām mobilitātes projekta „Do The Right Mix” ietvaros, lai veicinātu tematiski saturisku diskusiju speciālistu un kultūras pasākumu organizatoru starpā.

Savukārt biedrība „Homo Ecos” paralēli diskusijai iepazīstinās ar atkritumu dzīves ciklu, šķirošanu un otrreizēju izmantošanu, kā arī piedāvās kartona maciņu izgatavošanas radošo darbnīcu bērniem, rosinot arī mazākos diskusijas apmeklētājus sāk domāt par videi draudzīgu un atbildīgu rīcību.

Jau ziņots, ka „S!gulda aizrauj!” laiks radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” turpināsies visu vasaru.

Katru sestdienu no plkst. 15.00 līdz 17.00 Sigulda apdzīvos kultūras vasarnīcu „Esplanāde 2014” ar prezentācijām, sarunām, radošām darbnīcām, koncertiem, izstādēm un citām līdzdalības aktivitātēm.

0 komentāri

Komentāru nav