Bērtona jaunākā filma būs par mākslinieku Volteru Kīnu

Bērtona jaunākā filma būs par mākslinieku Volteru Kīnu
LETA/EPA Helēna Bonema Kārtere un Tims Bērtons
04-04-2013 A+ A-
Režisors Tims Bērtons drīzumā uzsāks darbu pie jaunākās filmas „Big Eyes”, kas vēstīs par amerikāņu gleznotāju Volteru Kīnu un viņa sievu Mārgareti, raksta ārvalstu prese.

Volters Kīns kļuva slavens ASV pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados ar savām gleznām, kurās bija attēloti bērni ar izteiksmīgām, lielām, skumjām acīm. Kīna darbi tika kopēti un tiražēti visā ASV, atnesot gleznotājam arī būtiskus komerciālos panākumus. Vēlāk atklājās, ka patiesībā darbu autore ir viņa sieva Mārgarete, kurai savu autorību izdevās pierādīt tiesas ceļā, kad viņa tiesnešu un zvērināto klātbūtnē radīja mākslas darbu Kīnam raksturīgajā stilistikā.

Tima Bērtona kinoversijā mākslinieku pāri atveidos „oskarotais” aktieris Kristofs Valcs un Eimija Adamsa. Iepriekš bija izskanējusi informācija, ka uz galvenajām lomām varētu pretendēt arī Raiens Reinoldss un Rīza Viterspūna.

Austriešu aktieris Kristofs Valcs līdz šim lielākos panākumus guvis režisora Kventina Tarantīno filmās – par darbu kinolentēs „Bēdīgi slavenie mērgļi” un „Atsvabinātais Džango” saņēmis ASV Kinoakadēmijas balvas „Oskars” kā labākais aktieris otrā plāna lomā.

Savukārt viņa partnere jaunajā Bērtona filmā – Eimija Adamsa – iepriekš filmējusies tādos kino darbos kā „Cīnītājs”, „The Master”, „Džulī un Džūlija”, „Noburtā” un citās.

Pagaidām nav zināms, kad Bērtons varētu uzsākt filmēšanas darbus un kad filma varētu nonākt uz lielajiem ekrāniem.

Šā gada sākumā Tima Bērtona dzīvesbiedre aktrise Helēna Bonema Kārtere paziņoja, ka abi ar vīru vēlas atpūsties no kino un vairāk laika pavadīt kopā ar bērniem. Tomēr viņa neko neteica par laiku, kad pāris varētu doties atvaļinājumā un cik garš tas būs.
 

0 komentāri

Komentāru nav