„Esplanādē 2014” apmainītas jau 2000 „Positivus” aproces

„Esplanādē 2014” apmainītas jau 2000 „Positivus” aproces
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
19-07-2013 A+ A-
Kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” ceturtdien, 18. jūlijā, izņemtas jau gandrīz 2000 „Positivus” festivāla aproces, informē „Positivus Music”. Biļešu apmaiņa pret festivāla aprocēm turpināsies arī piektdien, 19. jūlijā, no plkst. 12.00 līdz 20.00.

Kā novēroja aculiecinieki, interese par aproču izņemšanu bija liela, veidojās interesentu rindas un iespēju izmantoja kā rīdzinieki, tā arī ārvalstu viesi. Jau ziņots, ka šāda iespēja jau laikus tikt pie festivāla trīs dienu un trīs dienu ar telts vietu aproces tiek piedāvāta, lai mazinātu rindas pie „Positivus” festivāla ieejas.

Apmaiņa ir iespējama, tikai ierodoties personīgi, jo aproces tiek aizvērtas uz vietas.

Organizatori „Positivus Music” atgādina pasākumā piektdien ierasties laikus, jo līdz aptuveni plkst. 17.00 gaidīšanas laiks pie ieejas varētu būt ap 30 minūtēm, bet, ierodoties no plkst. 17.00 līdz 19.00, jārēķinās ar aptuveni stundu ilgu stāvēšanu rindā, savukārt pēc plkst. 19.00 gaidīšanas laiks varētu būt pat ilgāk par stundu. Arī „Positivus” VIP viesiem šogad būs iespēja iegūt aproces pie iebraukšanas atsevišķā VIP autostāvvietā, kas mazinās rindas.

„Positivus”, lielākais mūzikas festivāls Baltijā, šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā. Pirmo reizi tas norisināsies trīs dienas – no piektdienas līdz svētdienai – 19., 20. un 21. jūlijā.

Biļetes uz festivālu nopērkamas www.positivusfestival.com, „Biļešu serviss” kasēs un „Nordea” bankomātos visā Latvijā.

Jau ziņots, ka šogad „Positivus” festivālā uzstāsies „The xx”, „Sigur Rós”, „Two Door Cinema Club”, „Imagine Dragons”, „Crystal Castles”, Toms Odells,  Maikls Kivanuka, „Jauns Mēness”, Villijs Mūns, „Elektro Guzzi”, „Latvian Blues Band” un Iiris.

Festivāla mākslinieku vidū būs arī „Zodiaks”, „!!!” („chk chk chk”), „C2C”, „Palma Violets”, „Charli XCX”, „Efterklang”, „The Sound Poets”, Džons Grants, „Team Ghost”, „Suuns”, „No Ceremony”, Darvins Dīzs, „Twenty One Pilots”, „Rasabasa”, „Elephants From Neptune”, „Pienvedēja Piedzīvojumi”, „Sibyl Vane”, „Inokentijs Mārpls”, „Laime Pilnīga” un daudzi citi.

 

0 komentāri

Komentāru nav