Festivāla „Summertime” ietvaros notiks labdarības koncerts

Festivāla „Summertime” ietvaros notiks labdarības koncerts
Publicitātes foto . dziedātāja Inese Galante
23-07-2013 A+ A-
14. augustā plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē festivāla „Summertime – aicina Inese Galante” ietvaros norisināsies labdarības koncerts. Ineses Galantes fonds, kas no šā gada rīko festivālu „Summertime”, dāvā iespēju fonda „Ziedot.lv” partnerorganizācijām no visas Latvijas, to brīvprātīgajiem un grūtībās nonākušajiem iedzīvotājiem apmeklēt muzikāli horeogrāfisko koncertu „Dvēseles stīgas”, informē Ineses Galantes fonda pārstāvji.

„Viena no mana fonda prioritātēm ir vairot labo. Tādēļ šo koncertu vēlamies dāvāt tiem, kam šajā dzīves posmā ir ļoti nepieciešams izrauties no ikdienas, ļaut kaut uz brīdi aizmirst rūpes, gūt iedvesmu, prieku, lai spētu to dot tālāk citiem,” saka Inese Galante.

„Šī ir brīnišķīga iespēja nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un to brīvprātīgajiem baudīt patiesi skaistu koncertu. Tie ir cilvēki, kuri ikdienu pavada nesavtīgā darbā, cīnoties par līdzcilvēku tiesībām uz pilnvērtīgu dzīvi, un bieži vien upurē sevi, savu labklājību, brīvo laiku, lai palīdzētu. Sirsnīgs paldies Ineses Galantes fondam par šo iespēju!” pauž „Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

Koncertā „Dvēseles stīgas” piedalīsies Rīgas baleta teātris ar baleta prīmas Litas Beiris horeogrāfisku iestudējumu, ko pavadīs vijolnieka Raimonda Ozola vijoles tembrs, Raimonda Paula slavenākās melodijas un modernas videoprojekcijas.

Uzveduma laikā dejotāji izdzīvos dažādu cilvēku likteņus. Varoņi atspoguļos daudzveidību, kas pastāv cilvēku attiecībās – mīlestību, draudzību un kaisli, vientulību un izmisumu. Tā ir vesela cilvēku emociju un izjūtu kolāža, kas tiks rādīta caur dejas plastiku!

Starptautiskais mūzikas festivāls „Summertime – aicina Inese Galante” no 12. līdz 18. augustam norisināsies Dzintaru koncertzālē. Festivāls tiek organizēts jau devīto gadu. Kopš 2013. gada to rīko Ineses Galantes fonds.

„Ziedot.lv” ir labdarības portāls, kas sniedz iespēju privātpersonām un uzņēmumiem izmantot internetu, lai īstenotu vēlmi palīdzēt līdzcilvēkiem. Šogad „Ziedot.lv” svin desmit gadu jubileju.

0 komentāri

Komentāru nav