Koris „Latvija” piedalās labdarības akcijā „Uzcel savu baznīcu”

Koris „Latvija” piedalās labdarības akcijā „Uzcel savu baznīcu”
Ansis Starks . Valsts Akadēmiskais koris „Latvija”
23-07-2013 A+ A-
Pagājušā gada vasarā tika sākta vērienīga labdarības akcija „Uzcel savu baznīcu!”, kuras mērķis ir atbalstīt un piesaistīt līdzekļus Svēto Apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.

Arī šogad norisināsies labdarības pasākumi, un pirmais no tiem būs īpašais Valsts Akadēmiskā kora „Latvija” koncerts diriģenta Māra Sirmā vadībā, kas notiks 31. jūlijā Rīgas Sv. Jēkaba katedrālē plkst. 19.00. Koncertā tiks atskaņota Latvijas kormūzikas klasiķu un mūsdienu autoru mūzika.

Ziedojumu kartes 3,5 un 7 latu apmērā var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs. Visi iegūtie līdzekļi tiks novirzīti labdarības akcijas mērķim.

Savukārt Bruknas muižā 24. augustā notiks vērienīgs labdarības akcijas lielkoncerts, kurā piedalīsies daudz Latvijas mūziķu. Vairāk informācijas par tā dalībniekiem un notikumiem sekos. Pērn lielkoncertu Bruknas muižā apmeklēja ap 2000 cilvēku. Par iegūtajiem līdzekļiem jau paveikti vairāki būtiski darbi.

 

Izpostītajā Bauskas novada Bruknas muižā 2001. gadā Andrejs Mediņš izveidoja rehabilitācijas vietu „Kalna svētību kopiena”. Tās mērķis ir palīdzēt dažādās atkarībās esošiem ļaudīm. Kopienā katram ir iespēja atrast pašam savu ceļu šai Dieva pasaulē, lietojot vienīgi garīgās dzīves un darba terapiju, kopienas garīgā aizbildne ir svētā Māte Terēza no Kalkutas.

Akcijas „Uzcel savu baznīcu!” mērķis ir palīdzēt uzcelt sakrālo celtni un izveidot apustuļu skulpturālo grupu.

0 komentāri

Komentāru nav