Pirmo reizi notiks etno-eko festivāls „Sviests”

Pirmo reizi notiks etno-eko festivāls „Sviests”
F64
23-07-2013 A+ A-
Cēsu pils dārzā un pils parka estrādē šā gada 27. jūlijā notiks pirmais etno-eko festivāls „Sviests”, ko rīko kultūras menedžmenta centrs „Lauska”, sadarbojoties ar Valsts kultūrkapitāla fondu un Cēsu pilsētu.

Cēsu pils dārzā festivāla koncerti sāksies plkst. 12.00 un turpināsies līdz plkst. 18.00. Plānots, ka uzstāsies grupas „Pērkonvīri”, „Tarkšķi”, „Sula”, „Miglas asni” un „Vētras saites”. Kā festivāla kulminācija Cēsu pils parka estrādē gaidāma grupas „Otava Yo” (Krievija) uzstāšanās.

Paralēli koncertiem notiks arī dažādas citas aktivitātes. Jaunpiebalgas vides mākslas studija būs sagatavojusi īpašas instalācijas par pirts tēmu. Tautas lietišķās mākslas studija „Ērgļi” radošajā darbnīcā mācīs dzijas krāsošanas gudrības, bet Līgatnes amatnieki piedāvās lietišķās mākslas paraugdemonstrējumus. Festivāla apmeklētājus iepriecinās arī „Cirks pa rubli” ar klauniem, akrobātiem un triku meistariem, bet folkloras kopa „Putni” no Lēdurgas aicinās visus piedalīties spēlēs un rotaļās.

Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs „KasTe” kuls sviestu, bet starpnozaru mākslas grupa „Serde” no Aizputes rādīs, kā top akmens alus.

Ieeja uz visiem festivāla pasākumiem Cēsu pils parkā ir bez maksas, bet uz grupas „Otava Yo” koncertu estrādē – 1 lats.

0 komentāri

Komentāru nav