„Eži un lielpilsēta” saņēmusi balvu festivālā Anglijā

„Eži un lielpilsēta” saņēmusi balvu festivālā Anglijā
Publicitātes foto
04-04-2013 A+ A-
Ēvalda Lāča animācijas filma „Eži un lielpilsēta” pēc panākumiem Berlīnes kinofestivālā turpina iepriecināt pieaugušos un bērnus gan Latvijā, gan ārpus tās. Nupat filma ieguvusi COLOUR BOX balvu „Flatpack” filmu festivālā Birmingemā (Anglija), un tā tiks izrādīta bērnu filmu festivālos Kanādā, Itālijā, Norvēģijā un citur, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja Latvijas filmu nozares vadītāja Astra Spalvēna.

„Filmu labprāt izrādām visur, kur vien par to interesējas, un interese tiešām ir liela. Tomēr saņemt balvu vienmēr ir notikums – un šoreiz arī pārsteigums. Es to uztveru pateicību par darbuvisai „Animācijas brigādesstudijai,” atzinis filmas režisors Ēvalds Lācis.

Tuvākajā laikā „Eži un lielpilsētatiks izrādīta visā Latvijā bērnu filmu programmas „Eži, rūķi, lupatiņiietvaros. Patlaban filma skatāma Daugavpilī un Rīgā, nākamā pieturaSigulda.

Animācijas filma „Eži un lielpilsētair stāsts par zvēru spēju izdzīvot lielpilsētā. Kad zvēri pamostas no ziemas miega un atklāj, ka viņu apdzīvotā meža vietā uzcelta lielpilsēta, ikviens saprot, ka jāmeklē jaunas izdzīvošanas iespējas. Ežiem ir padomā kāds plāns, atgūt mežu.

Filma „Eži un lielpilsētatapusi studijā „Animācijas brigāde”, kurā operators, scenārija autors un režisors Ēvalds Lācis strādā jau kopš 1998. gada. Ēvalda Lāča režijā tapušas filmas „Jaunā suga” (2008) un „Ledus pavēlnieks” (2009), abas filmas saņēmušas starptautisku atzinību.

0 komentāri

Komentāru nav