Dailēnieši sezonu slēgs ar teātra svētkiem Siguldā

Dailēnieši sezonu slēgs ar teātra svētkiem Siguldā
30-05-2013 A+ A-
Turpinot tradīciju, arī šovasar Dailes teātris viesosies Siguldā, šoreiz tur 15. jūnijā noslēdzot teātra sezonu, kultūras portālu „Rīga 2014” informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

Siguldas pilsētas kultūras namā notiks divas izrādes. Plkst. 12.00 uz izrādi „Sūnu ciema zēni” aicināti mazākie skatītāji, lai sekotu līdzi Andreja Upīša varoņu Ješkas, Bukstiņa un Andra gaitām pasaulē, meklējot Laimes lāci. Biļešu cenas – no 3 līdz 5 latiem. Plkst. 18.00 būs iespēja redzēt Dailes teātra izcilo aktieru Olgas Dreģes un Jura Strengas jubilejas izrādi „Mīļais melis” Kārļa Auškāpa režijā – komēdiju, kas veidota pēc Džordža Bernarda Šova un Stellas Kempbelas vēstulēm (biļešu cenas – 5, 6 un 7 lati).

Savukārt koncertzālē „Baltais flīģelis” plkst. 17.00 izrādē „Neprātīgā Zelda” skatītāji aicināti būt kopā ar aktieriem Dārtu Daneviču un Daini Grūbi, kuri Dž. Dž. Džilindžera iestudējumā atveido visai bohēmisko pāri Frānsisu Skotu un Zeldu Ficdžeraldus. Iestudējums atklāj viņu skaistās dzīves otru pusi, kurā draud ārprāts un psihiskā slimība, kas nenovēršami saēd prātu un personību. Biļešu cenas – 4 un 5 lati.

Viesizrāžu diena izskanēs plkst. 21.00 Siguldas pilsdrupu estrādē ar Reja Kūnija un Džona Čepmena komēdiju „Ar vīru nav viegli”, ko iestudējis Dž. Dž. Džilindžers. „Ir gandrīz neiespējami izsekot lugas autoru savirpinātajām attiecību, notikumu un pārpratumu kaskādēm, tāpēc skatītājiem garantēta kārtīgas izsmiešanās kūre,” sola izrādes veidotāji.  Biļešu cenas – no 3 līdz 7 latiem.

Biļetes uz Dailes teātra dienu Siguldā var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs.

0 komentāri

Komentāru nav