„Esplanādē 2014” piektdienu koncertsēriju turpina „Astro'n'out”

„Esplanādē 2014” piektdienu koncertsēriju turpina „Astro'n'out”
Aiga Rēdmane
„Rīga 2014” radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” 26. jūlijā turpināsies vasaras sezonas piektdienas vakaru koncertsērija, kurā šoreiz uzstāsies grupa „Astro'n'out”.

Koncertā grupa spēlēs skaņdarbus gan no sava jaunākā albuma „Lauvas”, gan iepriekšējiem.  Koncerts ir bez maksas.

„Astro’n’out” ir viena no veiksmīgākajām pēdējā laika latviešu grupām, kas savu vietu mūzikas lauciņā iekaroja 2003. gadā ar dziesmu „Daļa Rīgas”. Toreiz grupai tika prognozēts vienas dziesmas garuma veiksmes stāsts, taču drīz vien radio topus sasniedz arī citas „Astro’n’out” kompozīcijas – „Tanki”, „Gravitātei, nē”, „Tici sev”, „Spoguļoties”, „Apaļa pasaule” u. c. Grupa bijusi nominēta vairākām mūzikas balvām gan Latvijā, gan starptautiskā mērogā.

Grupas sastāvā ir pieci dalībnieki: Mārtiņš Elerts (fūzģitāra), Juris Kalnišs (ģitāra), Toms Poišs (bass), Mārtiņš Miļevskis (bungas) un Māra Upmane-Holšteine (vokāls).

„Astro'n'out” izpildītās mūzikas žanrs ir melodisks poproks, kas papildināts ar vokālistes Māras Upmanes-Holšteines maigi samtaino dziedājumu.

Intervija ar grupas „Astro’n’out” vokālisti Māru Upmani-Holšteini būs lasāma 26. jūlijā kultūras portālā www.riga2014.org. Savukārt tās pašas dienas rītā pēc plkst. 8.00 „Rīga Radio” tiks izziņoti turpmākie kultūras vasarnīcas „Esplanāde 2014” piektdienu koncertsēriju mākslinieki.

Radoši informatīvā telpa „Esplanāde 2014” vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. „Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus tā ir jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, „Rīga 2014” informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī „Rīga 2014” partnera „Lattelecom” nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori.

0 komentāri

Komentāru nav