Rokmūzikas leģendas „Jumprava” un „Līvi” festivālā „Fontaine”

Rokmūzikas leģendas „Jumprava” un „Līvi” festivālā „Fontaine”
F64 . Aigars Grāvers no grupas „Jumprava”
25-07-2013 A+ A-
Papildus jau izziņotajām mūzikas grupām augustā Liepājā notiekošajā „Fontaine” festivālā, dalību apstiprinājušas arī Latvijas rokmūzikas leģendas – grupas „Jumprava” un „Līvi”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē festivāla preses pārstāvis Edgars Āboliņš.

Liepājas grupas „Līvi” koncerts gaidāms piektdienas, 9. augusta, vakarā uz „Gypsy Camp” skatuves. Uz tās kāps bijušie „Līvi”: Aivars Brīze, Tomass Kleins, Ainars Virga, Vilnis Krieviņš, Guntars Mucenieks, kā arī basģitārists Mārtiņš Burkevics. Savukārt sestdien, 10. augustā, uz šīs pašas skatuves uzstāsies astoņdesmito gadu supergrupa „Jumprava”.

Festivāls „Fontaine” šogad notiks 9., 10. un 11. augustā klubā „Fontaine Palace”, tam piegulošajās ēkās un teritorijā. Pasākums tiek rīkots jau astoto gadu pēc kārtas un ir vecākais vēl pastāvošais vasaras mūzikas festivāls Latvijā.

Trīs dienu garumā uz piecām skatuvēm kāps vairāk nekā četrdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju gan no Latvijas, gan Vācijas, Zviedrijas, ASV, Gruzijas, Igaunijas, Krievijas, Ungārijas, Izraēlas, Polijas, Somijas un Ukrainas.

Dalību festivālā apstiprinājis arī ASV dzimušais blūzmenis Hovards Fišmens (Howard Fishman), savukārt svētdien, 11. augustā, festivālu noslēgs enerģiskā zviedru rokgrupa „Jack’s Rezidence”. Visa programma skatāma festivāla mājaslapā.

Biļetes uz visām trim festivāla „Fontaine” dienām pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā. To cena ir 8 lati, savukārt vienas dienas biļetes būs pieejamas uz vietas – festivāla kasē – par 5 latiem. Atsevišķa biļete uz svētdienas koncertu maksās 2 latus.

0 komentāri

Komentāru nav