Piektdienu koncerti Esplanādē turpināsies līdz septembrim

Piektdienu koncerti Esplanādē turpināsies līdz septembrim
Kaspars Garda, Rīga 2014
26-07-2013 A+ A-
„Rīga 2014” kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” līdz pat septembra sākumam turpināsies piektdienas vakaru brīvdabas koncertsērija, kurā uzstāsies grupa „Oranžās brīvdienas”, „Laime pilnīga”, „Very Cool People”, „Gapoljeri” un dziesminieks Goran Gora.

Jau ziņots, ka piektdien, 26. jūlijā, plkst. 21.00 „Esplanādē 2014” uzstāsies grupa „Astro’n’out”, spēlējot skaņdarbus gan no sava jaunākā albuma „Lauvas”, gan iepriekšējiem. Koncerts ir bez maksas.

Koncertsērijas turpinājumā – 2. augustā – „Esplanādē 2014” uzstāsies funk/jazz grupa „Very Cool People” un DJ Kaspars Zaviļeiskis ar funk ierakstiem. Savukārt 16. augustā Rīgas svētku teātra tematikas noskaņās kultūras vasarnīcā muzicēs aktieru humorroka grupa „Gapoljeri” un dīdžejs atskaņos joku dziesmas.

23. augustā koncertēs ska/rock grupa „Oranžās brīvdienas”, kas prezentēs arī 13 gadu jubilejas koncertfilmu, bet 30. augustā muzicēs dziedātājs Goran Gora. Rudenīgās noskaņās 6. septembrī „Esplanādē 2014” – hārdroka grupa „Laime pilnīga” un DJ Kaspars Zaviļeiskis ar rokdziesmām.

Radoši informatīvā telpa „Esplanāde 2014” vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. „Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus tā ir jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, „Rīga 2014” informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī „Rīga 2014” partnera „Lattelecom” nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori.

Radoši informatīvā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki „Ramirent”.

Vairāk par „Esplanādes 2014” pasākumiem lasi šeit.

 

0 komentāri

Komentāru nav