„Depeche Mode” izziņo koncertu Rīgā

„Depeche Mode” izziņo koncertu Rīgā
Publicitātes foto / FBI . „Depeche Mode”
29-07-2013 A+ A-
Pēc jaunā albuma „Delta Machine” iznākšanas, kā arī veiksmīgās stadionu turnejas „Depeche Mode” ir paziņojuši, ka jaunās koncertturnejas ziemas posma ietvaros nākamā gada 2. martā koncertēs „Arēnā Rīga”. „The Delta Machine Winter Tour” laikā grupa Baltijā uzstāsies tikai vienu reizi, un tas notiks tieši Rīgā, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja koncertaģentūras „FBI” pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

„Depeche Mode” vasaras turneja, kuras laikā grupa koncertē gan lielākajos Eiropas stadionos, gan festivālos, lepojas ar sensacionāliem pārdošanas rezultātiem, jo biļetes uz lielāko daļu šovu izpirktas jau vairākus mēnešus pirms to norises.

„Delta Machine” ir grupas trīspadsmitais studijas albums, un tā oriģinālais skanējums iemantojis gan mūzikas kritiķu, gan fanu atzinību. Albuma singli „Heaven” un „Soothe My Soul” kļuvuši par hitiem Nr. 1 arī Latvijas vadošo radiostaciju hitparādēs. Daudzi mūzikas apskatnieki akcentē, ka „Delta Machine” ir labākais un spēcīgākais grupas veikums pēc leģendārā „Violator” ieraksta.
 

„Depeche Mode” ar vairāk nekā 100 miljoniem pārdotu ierakstu kopiju ir panākumiem bagātākā elektroniskās mūzikas grupa vēsturē. Jau pirms daudziem gadiem iemantojusi kulta grupas statusu, „Depeche Mode” mūzika ir iedvesmas avots neskaitāmām mūziķu apvienībām. Britu mūzikas žurnāls „Q” nodēvējis „Depeche Mode” par visu laiku populārāko elektroniskās mūzikas grupu un iekļāvis to „50 grupas, kas mainījušas pasauli” sarakstā.

„Kad koncertējam, skatuve kļūst par spoguli un publika ir „Depeche Mode” atspulgs. Tieši tāpēc dodamies ceļā atkal, lai ieskatītos šajā spoguļattēlā,” par turnejas nākamo posmu, kā ietvaros grupa uzstāsies arī Latvijā, izsakās Mārtins Gors (Martin Gore).

Biļetes uz „Depeche Mode” koncertu Rīgā no 1. augusta plkst. 10.00 būs pārdošanā „Ticketpro” biļešu kasēs „Galleria Riga”, „Spice”, „Sky&More”, „Domina Shopping”, „Rīga Plaza”, „Olimpia”, „Maxima XX”, „Maxima XXX”, „Rimi „Valdemārs””, „Rimi „Alfa””, „Rimi” Pulkveža Brieža ielā, „Rimi” Stirnu ielā, „Rimi „Galerija Azur”” informācijas centros u. c.

Bet jau trešdien, 31. jūlijā, plkst. 10.00 „Ticketpro” interneta veikalā un arī „Ticketpro” kasēs tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana „FBI” koncertu kluba biedriem. Reģistrācija FBI” mājaslapā  – bez maksas.

Biļešu cenas: stāvvieta – 30 latu, fanu zonas biļete – 59 lati, sēdvietu cenas – no 30 līdz 50 latiem.

0 komentāri

Komentāru nav