Atklās Ineses Galantes daiļradei Latvijā veltītu izstādi

Atklās Ineses Galantes daiļradei Latvijā veltītu izstādi
Publicitātes foto
29-07-2013 A+ A-
Trešdien, 31. jūlijā, plkst. 16.00 tirdzniecības centra „Spice” 2. stāvā tiks atklāta fotoizstāde ar nosaukumu „No Esmeraldas līdz Čo-čo-sanai”, kas veltīta Ineses Galantes radošajai darbībai Latvijā, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja Ineses Galantes fonda pārstāve Gunta Skalberga.

Izstādē būs apskatāmas unikālas liecības par Ineses Galantes radošo darbību uz Latvijas Nacionālās Operas skatuves, kas iemūžinātas fotogrāfijās, sākot no 1980. līdz 2005. gadam.

Fotoattēlos, kas glabājušies Latvijas Nacionālās operas arhīvā un līdz šim plašākai publikai nav izrādīti, redzama pati pirmā Ineses Galantes uzstāšanās un arī viņas šobrīd pēdējā nospēlētā loma Latvijas Nacionālajā operā. Fotogrāfiju autori: Andris Tone, Edmunds Mickus, Eiženija Freimane, Egons Kera, Gunārs Janaitis

Izstādes atklāšanā piedalīsies operdziedātāja Inese Galante, kura dalīsies savos stāstos par fotogrāfijās redzamajām izrādēm, par tuvākajām un grūtākajām lomām un dažādiem kurioziem, kas atgadījušies aizkulisēs, kā arī īpašie viesi: dziedātājs un ilggadējs Ineses Galantes skatuves partneris Ingus Pētersons, kontrtenors un vairākkārtējs festivāla „Summertime” dalībnieks Sergejs Jēgers un dziedātājs Intars Busulis, kurš vairākkārt pierādījis savu talantu, festivāla „Summertime” koncertā „Gala Galante” uzstājoties duetā ar Inesi Galanti.

Visi Ineses Galantes talanta cienītāji un interesenti ir laipni gaidīti uz izstādes atklāšanu!

0 komentāri

Komentāru nav