Notiks ikgadējais Vislatvijas Dziesminieku saiets

Notiks ikgadējais Vislatvijas Dziesminieku saiets
Artūrs Zeltiņš
30-07-2013 A+ A-
Jaunpiebalgas novada „Lielkrūzēs” no 9. līdz 11. augustam notiks ikgadējais Vislatvijas Dziesminieku saiets, kurā pulcēsies dziesmu autori, dzejnieki un mūziķi, kā arī ugunsskulptūru mākslinieks Agris Dzilna, kultūras portālu „Rīga 2014” informē rīkotāji.

Saietā, kas notiek jau ceturto gadu pēc kārtas, dziesmas skanēs ne tikai koncertos no „Lielkrūžu” skatuves. Abus vakarus turpināsies muzicēšana un dziedāšana pie ugunskuriem līdz rīta gaismai.

Sestdien, 10. augustā, līdzās koncertiem, norisināsies arī radošās darbnīcas, kurās varēs konsultēties pie pieredzējušiem meistariem par repertuāra izvēli, apgūt kādu dziesmu vai ģitārspēles viltību. Pirmo reizi jauno dziesminieku uzstāšanās vienlaikus būs arī konkurss, kam vēl var pieteikties, rakstot pa e-pastu: inese.serdiene@saiets.lv.

Dzejas darbnīca, kuras vadmotīvs šogad ir „Dzeja Lielkrūzēm!”, noritēs divās daļās – būs dzejas lasījumi un kopīgi tiks darināta „Lielkrūžu” dzejas josta. Lai piedalītos dzejas lasījumos, iepriekš jāiesūta paša radīts dzejolis – veltījums „Lielkrūzēm” un to saimniekiem, vai Dziesminieku saietam un dalībniekiem, vai arī „Lielkrūžu” videi, rakstot Janai Eglei pa e-pastu: jana.egle@tvnet.lv

Saietā šogad piedalīsies dziesminieki Helēna Kozlova, Haralds Sīmanis, Kārlis Kazāks, Uldis Kākulis, Austra Pumpure, Imants Daksis, Āris un Saulceris Ziemeļi un Sandra Bula, Egons Pičners, Elīna Līce, Mikus Straume, Kristaps Sudmalis, Mikus Frišfelds un daudzi citi latviešu dziesminieki, kā arī dzejnieki Knuts Skujenieks, Valdis Bisenieks, Jana Egle, Arvīds Ulme, Amanda Aizpuriete, Agita Draguna, Sandra Vensko, Arnis Mincenhofs, Raimonds Knesis, Ineta Stadgale, Māris Salējs un citi.

Biļetes uz „Vislatvijas Dziesminieku saietu 2013” pieejamas visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv. Festivāla biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 7 lati, vienas dienas biļetes cena –  4 lati. Pērkot biļetes saieta norises vietā, cena būs augstāka. Pensionāriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un bērniem līdz 12 gadiem ieeja saietā par brīvu.

0 komentāri

Komentāru nav