„Esplanādes 2014” koncertsērijā – „Very Cool People”

„Esplanādes 2014” koncertsērijā – „Very Cool People”
F64
01-08-2013 A+ A-
Kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” 2. augustā plkst. 19.00 piektdienu koncertsēriju ietvaros uzstāsies pašmāju jazz/funk grupa „Very Cool People”. Pasākumu vadīs un kā funk DJ spēlēs kultūras portāla „riga2014.org” galvenais redaktors Kaspars Zaviļeiskis.

„Very Cool People” ir instrumentālās mūzikas grupa, kas spēlē jazz-funk un fusion mūziku. Grupa cenšas sarežģītu un nopietnu mūziku padarīt viegli uztveramu un saprotamu jebkuram klausītājam. „Very Cool People” spēlē oriģinālmūziku, kurā sintezē dažādu mūzikas stilu elementus.

Pagājušā gada oktobrī „Very Cool People” laida klajā savu jaunāko albumu „Cruising in the Trolley”, tā iznākšanu svinot ar visai savdabīgu koncertu – ceļojumu pa Rīgu trolejbusā.

„Very Cool People” radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” uzstāsies šādā sastāvā: Elvijs Grafcovs – (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofonu), Māris Vitkus (taustiņi), Valters Sprūdžs (basģitāra) un Kaspars Grigalis (sitaminstrumenti).

Jau ziņots, ka kultūras vasarnīcas „Esplanāde 2014” piektdienu koncertsērija turpināsies līdz septembra vidum. Koncertos uzstāsies „Oranžās brīvdienas”, Goran Gora, „Laime pilnīga” un citi. Vairāk par gaidāmajiem koncertiem lasi šeit. Visi pasākumi „Esplanādē 2014” ir bez maksas.

Radoši informatīvā telpa „Esplanāde 2014” vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām.

„Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus tā ir jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, „Rīga 2014” informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī „Rīga 2014” partnera „Lattelecom” nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori.

Radoši informatīvā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki „Ramirent”.

 

0 komentāri

Komentāru nav