Rīgas svētkos pirmizrādi piedzīvos uzvedums „Rīga dimd”

Rīgas svētkos pirmizrādi piedzīvos uzvedums „Rīga dimd”
Valdis Jansons . Aktieri Ivars Krasts un Anta Aizupe
01-08-2013 A+ A-
Rīgas svētku laikā – 18. augustā plkst. 14.00 – uz svētku lielās skatuves 11. novembra krastmalā pirmizrādi piedzīvos Ģertrūdes ielas teātra veidotais uzvedums „Rīga dimd”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē Ģertrūdes ielas teātra pārstāvji.

„Rīga dimd” ir audiovizuāls priekšnesums, kurā Jāņa Burmeistera muzikālās tēmas izspēlē Ģertrūdes ielas teātra izrāžu „Männersache”, „Cilvēks uz trepēm” un „Āda” dalībnieki. Priekšnesumā smeldzīgas sirsnības un enerģijas piesātināts ģitārroks mijas ar aktieru izpildītajām dziesmām, kuru pamatā ir dzejnieces Ingas Gailes vārdi. Mūziķu un aktieru dzīvo skatuvisko sniegumu papildina videokadri no Ģertrūdes ielas teātra izrāžu arhīva.

Uzvedumā piedalīsies: mūziķi Jānis Burmeisters (bungas), Dāvis Burmeisters (ģitāra), Inga Putniņa (taustiņi) un Ģirts Strumpmanis (bass) un aktieri Anta Aizupe un Ivars Krasts. Uzveduma režisors – Andrejs Jarovojs.

Šis, tāpat kā citi priekšnesumi uz Rīgas svētku lielās skatuves Daugavmalā, ir bez maksas. Vairāk par Rīgas svētku programmu lasi šeit.

0 komentāri

Komentāru nav