Akciju „Likteņdārzs” ieskandinās Kārļa Kazāka velobrauciens

Akciju „Likteņdārzs” ieskandinās Kārļa Kazāka velobrauciens
Publicitātes foto . Mūziķis Kārlis Kazāks
02-08-2013 A+ A-
Šogad akciju „Likteņdārzs” atklās Kārlis Kazāks ar saviem domubiedriem un draugiem, 17. augustā dodoties 300 kilometru garā velobraucienā no Gaujienas cauri Alūksnei, Balviem, Bērzpilij, Viļāniem, Odzienai. Braucēji muzicēs pieturvietās un saspēlēsies ar satiktajiem mūziķiem Latvijas novados. Ceļš noslēgsies 23. augustā labdarības akcijā Likteņdārzā, pulcējot velobraucienā satiktos mūziķus un pieaicinot jaunus viesus, informē LTV pārstāvji.

„Mūsu katra ceļš ir vienreizējs piedzīvojums. Neatkārtojams. Liktenis mūsu ceļu ir iezīmējis Latvijā. Un te, katram savu ceļu ejot, ir tik labi apzināties, ka varam doties kopā. Pat, ja tikai nelielu ceļa gabalu, mazu brītiņu. Kādēļ lai mēs nepaietos gabaliņu kopā uz Likteņdārzu?,” aicina mūziķis Kārlis Kazāks, kurš šogad Latvijas Televīzijas (LTV) labdarības akcijā „Top Latvijas Likteņdārzs!” piedalīsies ar domubiedriem un draugiem, veicot muzikālu velobraucienu uz Likteņdārzu Koknesē.
 

„Likteņdārzs ir vieta, kur viegli sajust sevi kā daļu no lielāka veseluma. Katram sava –  ģimenes, tautas, pasaules.  Velomūzika ir daļa no mana ceļa. Un šovasar ar draugiem labprāt pagriežos uz Likteņdārza pusi,” vēl piebilst Kārlis.

Kokneses fonda un LTV rīkotā akcija „Top Latvijas Likteņdārzs!” palīdz veidot unikālu kultūrvēsturisku vietu vēstures piemiņai un gaišai cerībai nākotnē, lai godinātu Latvijas iedzīvotājus, kuri zuduši Latvijai pagājušā gadsimtā – gājuši bojā, represēti, bijuši spiesti pamest dzimteni vai  cietuši savu uzskatu vai radurakstu dēļ. Šogad LTV un Kokneses fonds cer savākt 30 000 latu ziedojumu akmeņu krāvuma „Sirmais saulriets” izveidei Likteņdārza amfiteātra daļā un tuvoties galvenajam mērķim, 2018. gadā dāvājot Likteņdārzu Latvijai 100 gadu jubilejā.

Savukārt 23. augustā LTV1 tiešraidē no Likteņdārzā muzicēs Uģis Prauliņš, Biruta Ozoliņa, Goran Gora, Ilze Sperga, jauniešu popgrupa no Balviem „Audience Killers”, Kārlis Kazāks ar velomūziķiem, „Dabasu Durovys” no Daugavpils un „Latvian Voices” no Rīgas. Raidījumu – ziedojumu akciju vadīs LTV žurnālisti Aija Kinca un Jānis Geste.

0 komentāri

Komentāru nav