„Dirty Drama” piedāvā – Baltijas dramaturgu lasījumi

„Dirty Drama” piedāvā – Baltijas dramaturgu lasījumi
Publicitātes attēli
02-08-2013 A+ A-
Turpinot atbalstīt jaunas oriģināldramaturģijas tapšanu un attīstību, teātra festivāls „Dirty Drama” 4. augustā plkst.17.00 rīko Baltijas jauno dramaturgu lasījumus „Pabeidz manu stāstu!”. Pasākums notiks Spīķeros, „Dirty Deal Teatro” telpās. Ieeja bez maksas.

„Pabeidz manu stāstu!” ir sešu Baltijas valstu jauno dramaturgu lasījumi, kuros klausītājiem būs iespēja dzirdēt pašu jaunāko Baltijas valstu oriģināldramaturģiju. Pirms lasījumiem katrs no jaunajiem dramaturgiem operatora pavadībā vairākas stundas atradīsies Rīgas ielās un uzrunās tur sastaptus cilvēkus, lūdzot noklausīties pusi no sava stāsta un aicinot pēc tam to izstāstīt līdz galam tā, kā cilvēks ir iedomājies šo stāstu beidzamies.

Lasījumos būs iespēja gan dzirdēt jaunos dramaturgus lasām savus darbus, gan rīdziniekus tos „pabeidzam”, gan arī to, kādas beigas saviem stāstiem redz paši dramaturgi.

Tāpat pēc katra no lasījumiem klātesošajiem būs iespēja iesaistīties diskusijā ar katru no lasītājiem un izteikt viedokli un sajūtu par dzirdēto.

Lasījumos piedalās Birute Kapustinskaite (Lietuva), Goda Dapsīte (Goda Dapsyte, Lietuva), Martins Nemms (Martin Nõmm, Igaunija), Mikhels Sēders (Mihkel Seeder, Igaunija), Rasa Bugavičute (Latvija) un Edgars Niklasons (Latvija).

Jau ziņots, ka festivāls „Dirty Drama” šogad notiek no 31. jūlija līdz 4. augustam. Vairāk par pasākumu lasi šeit.

0 komentāri

Komentāru nav