Galvaspilsētā būs ikgadējie „Piena svētki”

Galvaspilsētā būs ikgadējie „Piena svētki”
Publicitātes attēli
02-08-2013 A+ A-
Klubā „Piens” un tā apkārtnē svētdien, 4. augustā, norisināsies pēc kārtas jau ceturtais „Piena” vasaras festivāls jeb „Piena svētki”. Galvaspilsētas festivāls ir iekļauts „Rīga 2014” Eiropas kultūras galvaspilsētas programmā, tematiskajā līnijā „Ceļu karte” un nākamgad jau dosies uz nomaļākām Rīgas vietām – Vecmīlgrāvi un Lucavsalu.

„Mazliet vairāk pabeigtu domu, atbildētu jautājumu un izaudzētu zaļumu. Šā gada „Piena festivāls” veidots kā eksperimentāls mūsu un jūsu spēku izaicinājums, gatavojoties lielākiem darbiem „Rīga 2014” ietvaros nākamvasar,” stāsta viens no festivāla rīkotājiem, kluba „Piens” saimnieks Mārtiņš Mielavs.

Viņš teic – vēl mazliet vairāk un drošāk, katrs festivāla objekts un priekšnesums tiks pasniegts kā dienas galvenais notikums.

„Piena” pagalmā, sākot jau no plkst. 14.30 dienā, uzstāsies grupas un mūziķi „APMJ”, Pikaso, „blondblackblonde”, „Carnival Youth”, Andis Grīva, „Easy M” no Krievijas, grupa „The Sound Poets” un citi īpašie viesi!

Turpat blakus, nesen atvērtajā kultūras namā „9K1”, uzstāsies dzejas apvienība „Orbita” ar „FM Slow Show”, Karaliskā Improvizācijas teātra otrais iesaukums ar mazu meistarklasi pirms izrādes, kā arī daži mazāki un lielāki mākslinieki no Latvijas un kaimiņiem.

Parkā pie kluba „Piens” jau no plkst. 12.00 būs atvērta „Babas” bērnu darbnīca, Bērnu rīta skaņu laboratorija, Tiago un Migela bungu skola, „Hata Tundra” cepuru darbnīca un ūsu frizētava, būs pieejamas jogas nodarbības, masāža, zīlnieces, kā arī svaigēšanas gardumi un tējas, austeres un zelmeņi, sietspiede un vīraki. Darbosies tirdziņš un bufetes.

Klubs „Piens” atrodas A. Briāna ielā 9. Ieeja „Piena svētkos” bez maksas.

">

0 komentāri

Komentāru nav