Piesaki savu „Staro Rīga” projektu un ideju!

Piesaki savu „Staro Rīga” projektu un ideju!
F64
Nodibinājums „Rīga 2014” izsludina projektu un ideju pieteikumu iesniegšanu gaismas festivālam „Staro Rīga”.

Šā gada festivālam mākslinieki, radoši cilvēki un domubiedru grupas tiek aicināti iesniegt projektus par tēmu „Seši stāsti par prieku”, tādējādi piesakot 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas sešas tematiskās līnijas.

Novembra vidū gaismas festivāls „Staro Rīga” gandrīz nedēļu piesaistīs ar pārsteidzošiem un tehniski radošiem Eiropas un Latvijas gaismas mākslinieku darbiem pilsētvidē. Šogad festivāls notiks jau sesto reizi, un tas ir lielākais Ziemeļeiropas gaismas festivāls, kas ieguvis popularitāti rīdzinieku un pilsētas viesu vidū.

Projektu un ideju pieteikumi jāiesniedz līdz 30. augusta plkst. 14.00 nodibinājuma „Rīga 2014” birojā, Kr. Valdemāra ielā 5, 202. kab. (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00).

Ar konkursa nolikumu un 2013. gada gaismas festivāla „Staro Rīga” koncepciju var iepazīties nodibinājuma „Rīga 2014” mājaslapā.

Šogad gaismas festivāls „Staro Rīga” notiks no 15. līdz 18. novembrim. Objekti darbosies ik vakaru no plkst. 18.00 līdz 23.00. „Staro Rīga” rīko nodibinājums „Rīga 2014”, un festivāls ar īpaši krāšņu programmu būs arī viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmas notikumiem. Festivālu finansē Rīgas dome, pasākuma galvenais partneris – „Lattelecom”.

0 komentāri

Komentāru nav