„Esplanādē 2014” – ģimenes diena ar radošajām darbnīcām

„Esplanādē 2014” – ģimenes diena ar radošajām darbnīcām
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
Svētdien, 4. augustā, kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” norisināsies ģimenes diena, aicinot ikvienu radošajās darbnīcās izmēģināt dažādas zīmēšanas un gleznošanas tehnikas. Visas dienas garumā uz ekrāniem tiks demonstrētas animācijas filmas un brīvajos brīžos varēs lēkt „klasītes”.

No plkst. 13.00 līdz 15.00 „Esplanādē 2014” būs iespēja veidot apsveikuma kartītes, izgreznojot ar putniem, rozēm un taureņiem, mācīties radīt mākslu ar ogli vai savas spilgtākās vasaras sajūtas izteikt ar pasteļkrāsām.

Savukārt no plkst. 15.00 līdz 17.00 ikviens tiek gaidīts uz gleznošanu, izmantojot vati; tāpat tiks veidotas gleznas ar pirkstiņkrāsām un zīmogiem, un uz papīra kopā ar bērniem tiks veidots Rīgas siluets. Pieredzējuši meistari bērniem izdaiļos nagus krāšņās krāsās un zīmējumos un radīs mākslas darbus uz sejām.

Sadarbībā ar organizāciju „mammamuntetiem.lv” ģimenes dienas „Esplanādē 2014” notiek ik svētdienu.

Vakarpusē no plkst. 17.00 kultūras vasarnīcā Guntis Trops no improvizācijas teātra „Stars' Well” mācīs runas pamatus un palīdzēs ar dažādiem vingrinājumiem apgūt prasmi uz skatuves justies brīvi.

0 komentāri

Komentāru nav