„Rīgas Biržas” Venēcijas zālē atkal skanēs baroka mūzika

„Rīgas Biržas” Venēcijas zālē atkal skanēs baroka mūzika
Publicitātes foto . Baroka koris „Collegium Choro Musici Riga” un Māris Kupčs
04-08-2013 A+ A-
Sestdien, 10. augustā, plkst. 18.00 „Rīgas vēsturiskās mūzikas un dejas festivāla 2013” ietvaros Mākslas muzeja „Rīgas Birža” Venēcijas zālē no jauna ieskanēsies baroka mūzika, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja muzeja pārstāvji.

Koncertā piedalīsies baroka koris „Collegium Choro Musici Riga”, baroka orķestra „Collegium Musicum Riga” solisti un abu kolektīvu mākslinieciskais vadītājs diriģents Māris Kupčs, kurš ir Latvijā mērķtiecīgākais baroka un klasicisma mūzikas pētnieks, nenogurstošs jaunu mūziķu izglītošanā, aizraudams tos ar baroka laikmeta mūzikai vien raksturīgo greznumu un virtuozitāti.

Apmeklētājiem būs iespēja baudīt Antonio Stradellas (Antonio Stradella) oratoriju „L'anime del Purgatorio” un Dītriha Bukstehūdes (Dieterich Buxtehude) kantāti no cikla „Membra Jesu Nostri”.

Koncerts norisināsies „Rīgas vēsturiskās mūzikas un dejas festivāla 2013” ietvaros, kura laikā no 4. augusta līdz 11. septembrim Rīgas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja apmeklēt plašu koncertu programmu bez maksas.

Aicināti visi interesenti!

Vairāk informācijas par festivālu vari atrast šeit:

0 komentāri

Komentāru nav