Sākas Lielā Rīgas spēle. Lejupielādē karti pie mums!

Sākas Lielā Rīgas spēle. Lejupielādē karti pie mums!
Kaspars Garda, Rīga 2014
05-08-2013 A+ A-
Gaidot Rīgas svētkus, Latvijas Radio 2 ēterā no 5. augusta darba dienās plkst. 16.10 skanēs „Esplanādes 2014” dienasgrāmatas, kurās kopā ar klausītājiem spēlēsim Lielo Rīgas spēli, kā arī informēsim par „Rīga 2014” kultūras vasarnīcas „Esplanāde 2014” norisēm un pasākumiem.

Lejupielādē Lielās Rīgas spēles karti šeit!

Šobrīd jau par tradīciju ir kļuvusi Lielās Rīgas spēles spēlēšana, sagaidot Rīgas svētkus un iepazīstinot klausītājus visā Latvijā ar galvaspilsētas skaistākajām un interesantākajām vietām un notikumiem. Šogad spēle būs atšķirīga no citiem gadiem, jo tās dalībnieki varēs atklāt sev interesantas Rīgas vietas, pārvietojoties ar divriteņiem pa velomaršrutiem. Spēlē iekļauti 5 maršruti: Rīgas centra parki un jūgendstils; Mežaparks; Torņkalns un Āgenskalns; Dzirciems, Nordeķi un Iļguciems; Ķīpsala.

Spēles kartes ar velomaršrutiem varēs saņemt „Rīga 2014” kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014”, kā arī lejupielādēt Latvijas Radio 2 un fonda „Nāc līdzās!” mājaslapā. Savukārt tie, kuriem nebūs iespējas piedalīties spēlē klātienē, šos piecus velomaršrutus varēs iepazīt LR2 ētera telefonkonkursos „Esplanādes 2014” dienasgrāmatas laikā.

Pirmā „Esplanādes 2014” dienasgrāmata 5. augustā skanēs tiešraidē no Esplanādes, kur plkst. 16.00 tiks dots starts Lielajai Rīgas spēlei, kā arī atvērta velosipēdu noma, lai visi spēles interesenti varētu izbraukt spēles maršrutus. Savukārt spēles fināla tiešraide no kultūras vasarnīcas „Esplanāde 2014” Latvijas Radio 2 ēterā skanēs sestdien, 17. augustā, plkst. 19.00, un fināla pirmo triju vietu uzvarētāji balvā saņems dāvanu kartes no „Blue Shock Bike” elektrodivriteņu nomai.

Detalizētāku informāciju par Lielās Rīgas spēles noteikumiem un norisi, kā arī velomaršrutu karti meklējiet mājaslapās www.lr2.lv un www.naclidzas.lv, kā arī pie mums.

0 komentāri

Komentāru nav