Klajā nāks Dena Brauna jaunākais romāns „Inferno”

Klajā nāks Dena Brauna jaunākais romāns „Inferno”
Publicitātes foto / Kontinents
06-08-2013 A+ A-
15. augustā Latvijā klajā nāks romānu „Da Vinči kods” un „Zudušais simbols” autora Dena Brauna jaunākais romāns „Inferno”, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja apgāda „Kontinents” pārstāve Ieva Drozdova.

Dena Brauna jaunais trilleris „Inferno” aizved lasītāju pa Florences, Venēcijas un Stambulas krāšņajām kultūrvēstures takām, liekot ar aizturētu elpu sekot līdzi jau pazīstamo varoņu gaitām.

Slavenā simbologa Roberta Lengdona meklējumi šoreiz notiek vairākās dimensijās. Pirms profesors Lengdons ķeras pie uzdevuma, viņam ir jāatceras – kas īsti noticis pēdējās diennakts laikā. Baisāko jebkad saņemto vēstījumu pasaulei ir atstājis kāds neprātīgas idejas vadīts zinātnieks, Dantes cienītājs un „Dievišķās komēdijas” lielākais fans.

Kā profesors no Amerikas nokļuvis Itālijā? Kas tas par priekšmetu, paslēpts aiz viņa drēbju oderes? Ievainots, tomēr glābts, atmodies kādā Florences slimnīcā, Roberts Lengdons tiek pakļauts jauniem pārbaudījumiem. Šķietami bezgalīgo skrējienu steidzina bruņota vienība bez atpazīšanas zīmēm...

Spraiga un neparedzama, romāna darbība ievelk lasītāju Dantes Aligjēri slavenajos elles lokos un mokošās pārdomās par savu atbildību reāli iespējamas un biedējošas katastrofas priekšvakarā.

Dens Brauns sev raksturīgā manierē rotaļājas ar lasītāja bailēm. Psiholoģiski niansētas un loģiski pamatotas tēzes un antitēzes gluži kā spēļu kārtis veikla darboņa rokās zib acu priekšā, pagalam apmulsinot lasītāju. Kādu šo zemi atstāsim mūsu bērnu bērniem? Kurš ir atbildīgs par Zemes nākotni?

Pēc romāna „Inferno” iznākšanas pasaulē šā gada maijā Florencē ir būtiski palielinājies tūristu skaits. Sadarbībā ar tūrisma firmu „Impro ceļojumi” top maršruts pa Dena Brauna takām Itālijā.

Grāmatas prezentācija paredzēta 17. augustā plkst. 14.00 Rīgas pilsētas svētku laikā, Grāmatu ielas kultūras pasākumu ietvaros Vērmanes dārzā.

0 komentāri

Komentāru nav