„Palladium” piedāvā – skotu rokgrupa „The View”

„Palladium” piedāvā – skotu rokgrupa „The View”
F64
08-08-2013 A+ A-
Koncertzālē „Palladium” 2. novembrī pirmo reizi Baltijā uzstāsies skotu rokgrupa „The View”, kas Rīgā ieradīsies, popularizējot savu šogad jūlijā izdoto labāko dziesmu izlasi „Seven Year Setlist”, kultūras portālu „Rīga 2014” informē „Positivus Music” pārstāvji.

Biļetes uz koncertu būs nopērkamas no piektdienas, 9. augusta, www.palladium.lv un visās „Biļešu servisa” kasēs. Biļetes cena – sākot no 11 latiem.

„The View” solists Kails Falkoners (Kyle Falconer) Latvijā jau reiz viesojies, uzstājoties kopā ar Marku Ronsonu („Mark Ronson and the Business Int.”) 2011. gada „Positivus” festivālā uz galvenās skatuves.

Divus gadus pēc grupas izveidošanas 2005. gadā „The View” parakstīja līgumu ar „1965 Records” „Sony BMG” grupas ierakstu izdevniecību, kam sekoja virkne koncertu un debijas albums „Hats Off to the Buskers” (2007). Tas ieguva ne tikai klausītāju un kritiķu atzinību, bet arī izcīnīja mūzikas industrijas vidē augsti vērtēto „Mercury” balvas nomināciju. Albumā iekļautie hiti „Same Jeans”, „Superstar Tradesman”, „The Don” un „Skag Trendy”, kā arī par mūzikas ieraksta NME gada labāko kompozīciju atzītā „Wasted Little DJ’s” jau kļuvušas par mūsdienu britu rokmūzikas klasiku.

„The View” nereti tiek dēvēti par „The Libertines” un „Arctic Monkeys” muzikālajiem mantiniekiem.

Grupas skanējumu bieži salīdzina ar sava laika līdzgaitniekiem „The Horrors” un „The Automatic”. Grupa sadarbojusies ar „Oasis” un „The Verve” producentiem, kā arī koncertējusi Apvienotās Karalistes lielākajos festivālos, tostarp Glastonberijā, „Isle of Wight”, „T in the Park” un daudzos citos.

Šogad izdotais „Seven Year Setlist” ir mūziķu piektais ieraksts, kurā tiek apvienoti grupas dalībnieku un klausītāju iecienītākie skaņdarbi. „Gadu gaitā esam izdevuši četrus studijas albumus, uzstājušies tūkstošiem reižu un ieguvuši neatņemamas atmiņas šā trakā piedzīvojuma laikā,” stāsta grupas vokālists Kails Falkoners, piebilstot, ka „Seven Year Setlist” ir kā aizraujoša „The View” daiļrades retrospektīva ar jaunu skaņdarbu piegaršu.

„The View” sastāvā muzicē vokālists un ģitārists Kails Falkoners (Kyle Falconer), basists Kīrens Vebsters (Kieren Webster), ģitārists Pīts Reilijs (Pete Reilly) un bundzinieks Stīvens Morisons (Steven Morrison).

0 komentāri

Komentāru nav