Ģimenes dienā „Esplanādē” – joga, svešvalodas un dejas

Ģimenes dienā „Esplanādē” – joga, svešvalodas un dejas
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
10-08-2013 A+ A-
Svētdien, 11. augustā, radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” norisināsies notikumiem bagāta ģimenes diena.

No plkst. 13.00 kultūras vasarnīcā būs Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta „Grāmatas iet uz bibliotēku” prezentācija un radošās darbnīcas bērniem. Pasākumu vadīs mākslinieces Indra Sproģe un Ilze Dambe. „Grāmatas iet uz bibliotēku” būs Eiropas kultūras galvaspilsētas gada notikums nākamā gada septembrī, kad bērni karnevāla gājienā dosies uz jauno bibliotēkas ēku.

Savukārt no plkst. 16.00 visa uzmanība tiks pievērsta valodām – darot radošas un aizraujošas lietas, bērni ieklausīsies dažādu tautu valodās, un īpaši bērniem būs jogas nodarbība indiešu meistara vadībā.

Vakarpusē no plkst. 18.00 kultūras vasarnīcā ikviens aicināts uz deju koncertu „Pasaule krāsās”. Koncertā tiks dejotas dažādu stilu dejas – īrus, indiešu, flamenko, čigānu, vēderdejas, „jazz” dejas, „showdance”, gruzīnu un Kaukāza dejas u. c. Koncerta programma veidota, lai ikviens apmeklētājs varētu izjust deju košumu un daudzveidību. Deju koncertā piedalīsies deju pārstāvji un dejotāji no studijām „Bharata”, „Angelfish”, „Valante”, eksotisko deju centra „Alegria”, „I-dejas māja” u. c.

0 komentāri

Komentāru nav