Jauniešu koris „Kamēr...” koncertēs Jūrkalnē un Rīgā

Jauniešu koris „Kamēr...” koncertēs Jūrkalnē un Rīgā
Ansis Starks . Jauniešu koris „Kamēr...”
13-08-2013 A+ A-
Vasaras nogalē – 16. un 23. augustā – daudzu starptautisko konkursu, kā arī pēdējo Dziesmu un deju svētku koru karu laureāts, jauniešu koris „Kamēr...” diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā sniegs divus koncertus, kuros atskaņos spilgtākos sava repertuāra darbus, kā arī plašākai publikai nedzirdētus, jaunus opusus, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja kora pārstāvji.

16. augustā plkst. 22.00 notiks nakts labdarības koncerts Jūrkalnes Sv. Jāzepa Romas katoļu baznīcā. Ieeja koncertā – par ziedojumiem, kas tiks veltīti baznīcas altārgleznas restaurācijai. 

Kora „Kamēr...” un Jūrkalnes sadarbība un draudzība ir īpaša un mērāma gadu desmitos. Par tradīciju ir kļuvusi gan kora nometne Jūrkalnes skolā, gan arī kora koncerts katoļu baznīcā, kā arī piedalīšanās piekrastes sakopšanas talkās. „Kamēr...” mākslinieciskais vadītājs Jānis Liepiņš atzīst, ka „vasara bez Jūrkalnes korim „Kamēr...” būtu tas pats, kas maize bez siera vai desas. Jūrkalne ir mūsu spēka vieta, kur stāvkrasta pludmalē atgūt un sakopot enerģiju nākamajiem darbiem. Koncerts ir īpaša pievienotā vērtība un dāvana pašiem sev par labi pavadītu iepriekšējo sezonu, kā arī satikšanās prieks ar Jūrkalnes cilvēkiem, ar kuriem gadu gaitā izveidojušās siltas attiecības”.

Savukārt 23. augustā plkst. 20.00 „Kamēr...” koncertēs Rīgā, Sv. Jāņa baznīcā.

Biļetes par 3 un 5 latiem uz koncertiem iegādājamas „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.
Koncertos skanēs  Fēliksa Mendelsona, Klaudio Monteverdi, Pjēra Pasero, Sergeja Rahmaņinova,  Jāzepa Vītola, Marģera Zariņa, Arvo Perta, Vītauta Miškiņa, Jura Vaivoda, Džona Lutera Adamsa, Evijas Skuķes, Karīnas Rēnkvistas un Ērika Ešenvalda darbi.

 

0 komentāri

Komentāru nav