Zibakcija saulei un „Daudzbalsu Rīga” uz „Origo Summer Stage”

Zibakcija saulei un „Daudzbalsu Rīga” uz „Origo Summer Stage”
Publicitātes foto . „Saules pulkstenis – Origo Universi”
14-08-2013 A+ A-
16. un 17. augustā Rīgas svētku ietvaros kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” piedāvās plašu programmu – piektdien ikviens aicināts uz zibakciju, lai kopā ar pārējiem zibakcijas dalībniekiem vienlaicīgi pamātu saulei. Savukārt sestdien paredzēta koncertprogramma „Daudzbalsu Rīga”, kurā piedalīsies dažādu tautu mākslinieki.

Saulei veltītā zibakcija 16. augustā notiks plkst. 13.00, kad visi interesenti aicināti tikties pie dizaina objekta „Saules pulkstenis – Origo Universi”, lai kopā ar paceltu roku vienlaicīgi pamātu saulei.

Deviņus metrus platais interaktīvais un izglītojošais dizaina objekts „Saules pulkstenis – Origo Universi” ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Tas iespējams, izmantojot koordinātes, kas atzīmētas uz vietzīmēm – 11 Latvijas viduslaiku pilīm un 10 nozīmīgākiem kultūras objektiem Eiropas pilsētās. Dizaina objekts ir „Linstow Center Management” dāvana pilsētai un tās iedzīvotājiem, Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu sagaidot.

Savukārt 17. augustā no plkst. 12.00 līdz 17.00 Rīgas svētku laikā skatītājus priecēs koncertprogramma „Daudzbalsu Rīga”, Stacijas laukumā pulcējot mazākumtautību vokālos un instrumentālos tautas mūzikas ansambļus, orķestrus un solistus.

Rīgas svētki šogad norisināsies no 16. līdz 18. augustam, piedāvājot plašu kultūras un izklaides pasākumu klāstu. Visu Rīgas svētku programmu meklē šeit.

0 komentāri

Komentāru nav