„Esplanādē 2014” atklāti „Sajūtu konteineri”

„Esplanādē 2014” atklāti „Sajūtu konteineri”
F64
Ceturtdien, 15. augustā, kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” tika atklāti „Sajūtu konteineri”, kas ikvienam interesentam ļaus piedalīties trīsdimensionālā sajūtu pasaules ceļojumā.

„Sajūtu konteineri” ir radoši interaktīvā platforma, kas ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesi aicina dalīties pārdomās par spilgtākajām dzīves sajūtām, saistošāko pieredzi un to, kas dažādu iemeslu dēļ dzīves laikā visspēcīgāk iespiedies atmiņā.

„Turpinot radošos meklējumus tematiskās līnijas „Rīgas karnevāls” ietvaros, pilotprojekts „Esplanādē 2014” ar nosaukumu „Sajūtu konteineri” piesaka nākamā gada projektu, kura sākotnējais nosaukums bija „3D karnevāls”.

Šis projekts, izmantojot tehnoloģiju iespējas, mudina meklēt un iedziļināties savu sajūtu dziļākajā būtībā.

Šīs mūsdienu tehnoloģijas ir tikai palīglīdzeklis, lai nokļūtu pie mūsu līdz šim neizzināmām sajūtām, kas nav izteiktas vārdos,” pauž tematiskās līnijas „Rīgas karnevāls” kuratore un nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle.

„Sajūtu konteineru” atklāšanas pasākumā piedalīsies producente un Jura Podnieka studijas vadītāja Antra Cilinska, projekta radošie direktori Roberts Rubīns un Didzis Eglītis, kā arī nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle. Pirmie sajūtu devēji būs Juris Kalniņš un Katrīne Pasternaka.

Plānots, ka „Sajūtu konteiners” pie kultūras vasarnīcas „Esplanādes 2014” atradīsies līdz septembra beigām.  

 

0 komentāri

Komentāru nav