„Splendid Palace” demonstrēs leģendāru rokgrupu koncertierakstus

„Splendid Palace” demonstrēs leģendāru rokgrupu koncertierakstus
EPA/LETA
15-08-2013 A+ A-
Kinoteātris „Splendid Palace”, sākot no ceturtdienas, 15. augusta, saviem skatītājiem piedāvās noskatīties vairākus izcilu rokgrupu koncertierakstus, kas savulaik pulcējuši fanu tūkstošu pilnas arēnas visā pasaulē, informēja SIA „Rīgas nami” sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Pētersone.

Ceturtdienas vakarā plkst. 20.00 kinoteātra Lielajā zālē būs skatāms grupas „Queen” koncertieraksts.

Vienā no grupas lielākajām un veiksmīgākajām koncertturnejām – 1986. gada „Magic Tour”, kurā pēdējo reizi uzstājās arī grupas solists Fredijs Merkūrijs, tika iekļauta arī Ungārija. Trīs gadus pirms Berlīnes mūra krišanas šis bija lielākais koncerts, kas jebkad noticis „Nepstadion” stadionā Budapeštā. Koncertu uzskatīja par tik nozīmīgu, ka tika pieņemts lēmums apvienot valsts labāko kinooperatoru un tehniķu spēkus, lai to iemūžinātu.

Savukārt 22. augusta vakarā demonstrēs rokenrola ikonu „The Rolling Stones” filmā „Crossfire Hurricane”. Kinolentē dokumentēts grupas spožais ceļš panākumu un slavas zenītā 15 gadu garumā. Filmā iekļautas intervijas un daudzpusīgs koncertierakstu materiāls.

29. augustā būs skatāms šā gada martā ierakstītais Mančestras kulta mūziķa Moriseja koncerts, kas tapa, svinot britu mūziķa 25 gadu solokarjeru.

Savukārt 5. septembrī kinoteātrī būs skatāms „The Doors” koncerts „Live at the Bowl'68” – grupas vēsturiskā uzstāšanās atjaunotā HD versijā, kas ļaus baudīt mūziķu izcilo sniegumu, radot vēl nebijušu klātesamības efektu.

Noslēdzot koncertierakstu sēriju, 19. septembrī varēs baudīt „Def Leppard Viva Hysteria” 2013. gada koncertierakstu. Koncerta programmā iekļautas arī dziesmas no grupas diska „Hysteria”, kas pasaulē pārdots 20 miljonu eksemplāros.

Visi koncertierakstu seansi kinoteātrī „Splendid Palace” sāksies plkst. 20.00, un biļetes cena – pieci lati.

0 komentāri

Komentāru nav