Imanta Kalniņa teātra dziesmu vakars „Tiem, kas lido...” Rīgas svētkos

Imanta Kalniņa teātra dziesmu vakars „Tiem, kas lido...” Rīgas svētkos
Rīga2014 . Aktrise un dziesminiece Austra Pumpure
15-08-2013 A+ A-
Sestdien, 17. augustā, plkst. 19.00 Rīgas svētku ietvaros Vērmanes dārza estrādē aicinām uz Imanta Kalniņa teātra dziesmu vakaru „Tiem, kas lido…”, kura ietvaros skanēs komponista dziesmas no teātra izrādēm, kuras izdziedās Austra Pumpure un „austrasbērni”, Liepājas teātra un Latvijas Nacionālā teātra aktieri.

Koncerta programmā Austras un „austrasbērnu” izpildījumā skanēs Imanta Kalniņa dziesmas no tādām teātra izrādēm kā „Mīla, džezs un velns”, „Trīs musketieri”, „Kapteiņa Granta bērni”, „Brēmenes muzikanti”, „Laimes lācis”, „Mežvidus ļaudis” un citām. Līdzās Austrai uz skatuves atradīsies un dziesmas izdziedās Arnis Miltiņš, Silvija Silava, Uldis Ozols, Zane Šmite, Anta Eņģele, Agita Kaužēna, Kristīne Locika-Sudmale, Kristaps Sudmalis, Ēriks Pozemkovskis, Inese Sērdiene un citi „austrasbērni”. Viņu izpildījumā skanēs dziesmas „Pīlādži”, „Mīlestība divreiz neatnāk”, „Kad vēji kalnos rāpjas”, „Tauriņa samtainā smarža”, „Romance”, „Karalienes dziesma”, „Nemaz nevajag daudz” un citas.

Savukārt koncerta otrajā daļā būs dzirdamas dziesmas no izrādēm „Lilioms” un „Princis un ubaga zēns”, ko izpildīs Latvijas Nacionālā teātra aktieri Zane Jančevska, Līga Zeļģe, Uldis Anže, Juris Hiršs un mūziķis Valdis Zilveris, kā arī Liepājas teātra aktieri, tostarp Ināra Kalnarāja, Aina Karele, Anda Albuže, Agnese Ose un Aivars Kalnarājs.

Koncertu vadīs Juris Hiršs – viens no pirmajiem „austrasbērniem”.

Dziesmu vakars „Tiem, kas lido...” Vērmanes dārzā – tā ir atkalredzēšanās dziesmā, šoreiz Austrai Pumpurei, „austrasbērniem”, aktieriem un Imantam Kalniņam. Tā ir atgriešanās tur, kur dzima dziesminieces Austras Pumpures aicinājums un pirmā tikšanās ar Imanta Kalniņa dziesmām, – teātra pasaulē.

0 komentāri

Komentāru nav