Festivāla „Summertime” izskaņā – krāšņs koncerts „Galā Galante”

Festivāla „Summertime” izskaņā – krāšņs koncerts „Galā Galante”
Rīga 2014 . Festivāla „Summertime” patronese – dziedātāja Inese Galante
18-08-2013 A+ A-
Svētdien, 18. augustā, Dzintaru koncertzālē plkst. 18.00 sāksies Ineses Galantes fonda organizētais „Summertime - aicina Inese Galante” Galā koncerts. Ar šo koncertu noslēgsies festivāls, kas šogad izcēlās ar daudziem jaunumiem un pārsteigumiem.

Galā koncertu ar savu klātbūtni pagodinās maestro Raimonds Pauls un kopā ar Inesi Galanti un Intaru Busuli izpildīs savas dziesmas orķestra pavadījumā; tāpat klausītāji dzirdēs Ineses Galantes un Dona duetu.

Oļegs Bezinskihs (kontrtenors, Krievija) izpildīs klasiķu spilgtākās melodijas. Reijs M. Veids juniors (tenors, ASV) piedāvās ieklausīties spiričuelu mūzikā un neapolitāniešu dziesmās. Intars Busulis (vokāls) pārstāvēs Latviju ar maestro Raimonda Paula melodijām. Vasarīgu noskaņojumu ieviesīs tenorsaksofonists Igors Butmans.

Uz Dzintaru koncertzāles skatuves tiks aicināts jaunais Latvijas talants Daniils Kuzmins (vokāls), kurš atskaņos Robertīno Loreti repertuāru. Tāpat nesen iemirdzējusies latviešu zvaigzne – topošais pianists Andrejs Feldmanis juniors – ieskandinās koncertzāli ar klavieru tembru.

Šie un vēl daudzi citi mākslinieki kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri norvēģu diriģenta Terje Mikelsena vadībā „Galā Galante” izskaņas koncertu padarīs par atmiņā paliekošu un krāšņu pasākumu.

 

Vairāk informācijas: www.festivalsummertime.com

 

0 komentāri

Komentāru nav