Vasaras izskaņā būs Avotu ielas apkaimes krāmu tirdziņš

Vasaras izskaņā būs Avotu ielas apkaimes krāmu tirdziņš
F64
19-08-2013 A+ A-
Sestdien, 24. augustā, no plkst. 10.00 A. Deglava ielā 1, skvērā pie Sv. Pāvila baznīcas, norisināsies jau piektais krāmu tirdziņš Avotu ielas apkaimē, kultūras portālu „Rīga 2014” informē tirdziņa organizatore Irita Antoņeviča.

Tirdziņā tiks piedāvāti apģērbi, apavi, trauki, grāmatas un citas lietas, ko, kā jau ierasts, tirgos tie, kuri vasaras laikā nolēmuši izrevidēt mantu krājumus mājās.

Tā kā tirdziņš savos desmit pastāvēšanas mēnešos lēnām, bet mērķtiecīgi ir audzis, šoreiz apmeklētājiem būs iespēja piedalīties arī citās aktivitātēs – apskatīt un pat izmēģināt senos darbarīkus pie restauratoru apvienības „A74” darbagalda vai par demokrātiskām cenām izveidot jaunu matu sakārtojumu meistares Ilzes Zelčas frizierkrēslā.

„Iemesli, kādēļ piedalīties un apmeklēt šādus tirdziņus? Pirmkārt, tā ir iespēja iegūt savā īpašumā sen kārotu mantu par labu cenu vai atbrīvoties no liekajām lietām. Otrkārt, tirgus ir iespēja dažādot brīvdienu aktivitātes un gūt jaunu pieredzi. Treškārt, tas ir veids, kā dot savu ieguldījumu krāmu tirdziņu tradīcijas attīstībai Rīgā,” skaidro Irita Antoņeviča. Vairāk par Avotu ielas krāmu tirdziņiem lasi mūsu portālā!

Katram rīdziniekam ir iespēja, iepriekš piesakoties, piedalīties arī nākamajā tirdziņā, kas tiek plānots šā gada oktobrī, kad tiks svinēta šā pasākuma pirmā gadadiena. Informācija par dalības noteikumiem un pieteikšanos atrodama Avotu ielas apkaimes mājaslapā.

0 komentāri

Komentāru nav