Bruknas lielkoncertā piedalīsies arī Busulis, Lācis un Burke-Burkevics

Bruknas lielkoncertā piedalīsies arī Busulis, Lācis un Burke-Burkevics
Rīga2014 . Mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics
20-08-2013 A+ A-
Sestdien, 24. augustā, Bruknas muižas dārzā plkst. 19.00 notiks labdarības akcijas „Uzcel savu baznīcu!” lielkoncerts.

Koncertā piedalīsies mūziķi Raimonds Tiguls, Kristīne Kārkle-Puriņa, Artis Gāga, Kristaps Vanadziņš, Edvīns Ozols un Andris Buiķis, dziesminieks Kārlis Kazāks, dziedātāja Aija Andrejeva, kopš šova „Dziedi ar zvaigzni” laika pazīstamais Kuldīgas mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics, Dūdumu ģimene, grupas „Lady’s Sweet”, „Putnu balle”, kā arī liepājnieku apvienība „Willow Farm”.

Tāpat vairāku stundu garajā labdarības lielkoncertā piekrituši piedalīties arī mūziķi: Intars Busulis, Kārlis Lācis un Kārļa Būmeistera muzikālais projekts „Matters”.

Viens no koncerta dalībniekiem – mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics – akcentēja, ka ļoti rūpīgi izvēlējies dziesmas, kuras dāvāt apmeklētājiem. „Izjūtu lielu atbildību, gatavojoties kāpt uz skatuves līdzās profesionāliem mūziķiem. Mani ļoti iedvesmo Andreja Mediņa paveiktais, un dalība koncertā būs tam apliecinājums. Izvēlējos dziesmas ar tādu vēstījumu, kas ir būtisks gan man pašam, gan sasauksies ar šā lielkoncerta „Uzcel savu baznīcu!” ideju,” atzina Mārtiņš.

Ieeja Bruknas muižā būs atvērta jau no plkst. 16.00. Arī šogad apmeklētāji tiks aicināti būt klātesoši radošiem procesiem pie cepļa, kur dienasgaismu ieraudzīs Latgales „Pūdnīku skūlas” keramiķa Ēvalda Vasiļevska vadībā gatavotie trauki. Atjaunotajā Bruknas muižā ikviens apmeklētājs varēs baudīt kino. Būs iegādājams Bruknas muižas saimnieču gatavotais cienasts. Apskatei tiks atvērtas Bruknas muižas ļaužu rokām atjaunotās telpas un izveidotais gleznainais dārzs.

Atgādinām, ka labdarības akcijas „Uzcel savu baznīcu! mērķis ir atbalstīt un piesaistīt līdzekļus Svēto Apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā. Tā apvienojusi sabiedrībā zināmus mūziķus, māksliniekus un citu amatu lietpratējus, lai kopējiem spēkiem palīdzētu „Kalnu svētību kopienas” ļaudīm uzcelt baznīcu. Gada laikā ar šīs akcijas palīdzību piesaistīti būtiski līdzekļi, kas ļāvuši baznīcas celtniecības darbiem tikt lieliem soļiem uz priekšu.

Ieeja pasākumā pret ziedojuma kartēm, kuras 3, 5 un 10 latu apmērā iegādājamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs, mājaslapā, kā arī pirms pasākuma norises vietā.

0 komentāri

Komentāru nav