Interaktīvās instalācijas „Kur ir mūsu mīļais zinātnieks?” prezentācija

Interaktīvās instalācijas „Kur ir mūsu mīļais zinātnieks?” prezentācija
LETA . Aigars Bikše
21-08-2013 A+ A-
Ceturtdien, 22. augustā, plkst. 17.00 kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” mākslinieks Aigars Bikše un Viesturs Graždanovičs prezentēs interaktīvu instalāciju „Kur ir mūsu mīļais zinātnieks?”, kas nākamgad būs skatāma Eiropas kultūras galvaspilsētas gada ietvaros un ar kuras palīdzību aizraujošā veidā tiks mēģināts pievērst uzmanību pasaulīgiem jautājumiem par to, kas sagaida mūs nākotnē, kā spēsim turēt līdzi zinātnes straujajam tempam un izdzīvot.

Instalācijas galvenā sastāvdaļa būs plastisīna – eksperimentāla, jauna un unikāla materiāla – zinātnieciņš, kurš animācijas veidolā vērojams spoguļa atspulgā.

Ar mākslinieciskas plastisīna animācijas projekcijas palīdzību, kas tiks iestrādāta trīs identisku telpu instalācijā, tiks attēloti mīti par kvantu teoriju un kultūras identitātes sastāvdaļām, šādā interaktīvā un aizraujošā veidā pievēršot sabiedrības uzmanību pasaulīgiem jautājumiem par to, kas sagaida mūs nākotnē, kā spēsim turēt līdzi zinātnes straujajam tempam un izdzīvot.

Interaktīva instalācija „Kur ir mūsu mīļais zinātnieks?” ir iekļauta Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas tematiskajā līnijā „Izdzīvošanas komplekts”. Projekta izstrāde norisinās no 2012. līdz 2014. gadam.

0 komentāri

Komentāru nav