Svētdien – Pasaku diena „Esplanādē 2014”

Svētdien – Pasaku diena „Esplanādē 2014”
Kaspars Garda, Rīga 2014
23-08-2013 A+ A-
Kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” svētdien, 25. augustā, notiks ģimeņu organizācijas „mammamuntetiem.lv” rīkotā Pasaku diena, kurā kopā ar bērniem pasakas lasīs un tās izdzīvos princese Zeltīte, Rūķu paps un mamma un citi pasaku tēli.

Pasākumā piedalīsies arī aktieri Ainārs Ančevskis, Dace Bonāte un pasaku teicējs Ansis Bogustovs.

Svētdien notiks ne vien pasaku lasīšana, bet arī – vafeļu torņu konstruēšanas sacensības! Šim garšīgajam pasākumam talkā nāks Rīgas Tehniskās universitātes studenti. Mazajiem Esplanādes apmeklētājiem būs iespēja kopā ar Tērvetes dabas parka rūķiem iemācīties staigāt ar lielām koka pēdām, bet princese Zeltīte pārbaudīs, kura ir īsta Princese un kurš – īsts Princis, sēdinot uz īpaša spilvena.

Visas aktivitātes „Esplanādē 2014” svētdien, 25. augustā, sāksies plkst. 13.00 un ilgs līdz 17.00. Pasaku lasīšana būs no plkst. 15.00 līdz 16.00.

Nākamā „mammamuntetiem.lv” rīkotā Ģimenes diena „Esplanādē 2014” būs 1. septembrī, kad būs Zinību dienas svētki. Mazie apmeklētāji kopā ar dziedātāju Kašeru (Kasparu Blūmu-Blūmani) gatavos gudrības brilles un veiksmes amuletus skolai!

Radoši informatīvā telpa „Esplanāde 2014” visas vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. „Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt visu par Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu. Tā ir jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, „Rīga 2014” informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī pieejams „Rīga 2014” partnera „Lattelecom” nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori. Radoši informatīvā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki no „Ramirent”.

Vairāk par „Esplanādē 2014” vēl šovasar gaidāmajiem pasākumiem lasi šeit!

0 komentāri

Komentāru nav