Latvietis ar skrituļslēpēm šķērsos Eiropu

Latvietis ar skrituļslēpēm šķērsos Eiropu
www.boredofborders.com
26-08-2013 A+ A-
Latvietis Kārlis Bardelis kopā ar draugiem uzsācis projektu „Bored of Borders”, kurā iecerēts 60 dienu laikā ar skrituļslēpēm šķērsot Eiropu no Nordkapa Norvēģijas ziemeļos līdz Gibraltāram Pireneju pussalas dienvidos.

Projektam starts tiks dots 5. septembrī, un tas ilgs līdz novembrim. Tā laikā tiks mēroti aptuveni 6200 kilometri un šķērsotas deviņas valstis. Kārlim Bardelim līdzi dosies viņa draugi un domubiedri, kuri par neparasto ceļojumu un cilvēcisko spēju izaicinājumu plāno uzņemt dokumentālo filmu.

„Mēs to darīsim nevis tāpēc, lai kaut ko pierādītu kādam citam, bet gan – lai vēlreiz pierādītu paši sev, ka varam izkāpt no savas komforta zonas, pārkāpt ikdienas robežām un īstenot jebko, ko vēlamies,” par projektu mājaslapā „boredofborders.com” raksta Kārlis Bardelis.

Piedzīvojumam līdzi sekot varēs sociālajos tīklos – „Bored of Borders” kontos „Draugiem.lv”, „Twitter” un „Facebook”, kā arī „Instagram” un projekta oficiālajā mājaslapā.

Ja vēlies atbalstīt Kārli Bardeli un viņa draugus un sniegt kaut nelielu palīdzību lielā ceļojuma realizēšanā, informāciju meklē šeit!

 

 

0 komentāri

Komentāru nav