„Sapņu komandu 1935” demonstrēs Eiropas Parlamentā

„Sapņu komandu 1935” demonstrēs Eiropas Parlamentā
Publicitātes foto
07-04-2013 A+ A-
9. aprīlī Eiropas Parlamentā Briselē tiks demonstrēta spēlfilma „Sapņu komanda 1935”. Pirmizrādē piedalīsies filmas režisors Aigars Grauba un producents Andrejs Ēķis, lai klātesošos iepazīstinātu ar filmas tapšanas procesu.

„Manuprāt, šī ir lieliska iespēja ne tikai popularizēt Latvijas kino ārpus mūsu valsts robežām, bet arī atgādināt Eiropas Parlamenta kolēģiem, ka pirms Otrā pasaules kara Latvija bija neatkarīga valsts Eiropas nāciju saimē ar spēcīgu nacionālo pašapziņu un izcilu basketbola komandu,” pavēstīja EP deputāte Inese Vaidere, prezentācijas idejas autore, kura filmas demonstrāciju rīko sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Beļģijā.

Filmas „Sapņu komanda 1935” pirmizrāde Latvijā notika pagājušā gada beigās –19. novembrī, ātri kļūstot par 2012. gada skatītāko latviešu filmu. Latvijā filmu līdz šim jau ir noskatījušies gandrīz 150 000 skatītāju. Tagad filma ir uzsākusi ceļu plašajā pasaulē, piedzīvojot pirmizrādi Lietuvā un drīzumā arī ASV. Filma Eiropas Parlamentā tiks demonstrēta latviešu valodā ar angļu subtitriem.

0 komentāri

Komentāru nav