„Cabaret Palladium” jaunā izrāde – amerikāniskā un franciskā stilā

„Cabaret Palladium” jaunā izrāde – amerikāniskā un franciskā stilā
Publicitātes foto
26-08-2013 A+ A-
Decembrī populārā koncertiestudējuma „Cabaret” izrādes notiks koncertzālē „Palladium”. Abi – gan notikums, gan vieta – šogad ir jubilāru statusā, t. i., projektam „Cabaret” šī būs desmitā sezona, savukārt kopš bijušās kinozāles „Palladium” atklāšanas ir pagājuši 100 gadi, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja „Cabaret” producente Sanita Runtule.

Par godu īpašajam notikumam projekta „Cabaret” komanda gatavo greznu, spraigiem pavērsieniem un pārsteigumiem piesātinātu programmu, kuras laikā skatītājiem būs iespēja novērtēt gan jaunas radošās vēsmas (pirmajā daļā), gan arī pakavēties atmiņās un baudīt jau zināmus, „Cabaret” desmit gadu laikā rādītos spilgtākos priekšnesumus jaunā izpildījumā (otrajā daļā).

Pēc vērienīgajiem „Sapņu fabrikas” iestudējumiem no 2003. līdz 2008. gadam kamerizrādes „Cabaret Piccolo” (2010) un „Cabaret Bombaloo” (2012) tika demonstrētas kluba „Artelis. Gandrīz teātris” telpās.

Topošais koncertiestudējums „Cabaret Palladium” no jauna uzņem apgriezienus, piesaistot vairāk mākslinieku un palielinot skatītāju vietu skaitu zālē. Ar plašumu tiks atjaunota pirmajos gados panāktā amerikāniskā trīsdesmito gadu kabarē greznība un telpiskums, kas organiski saplūdīs ar pēdējos gados izrādēs ienākušo franču kabarē intīmo atmosfēru.

Producents un režisors Viktors Runtulis šogad ir piesaistījis aptuveni piecdesmit cilvēku lielu mākslinieciskā un tehniskā personāla komandu, kas visi kopā gatavo vienu no spilgtākajiem šā gada nogales notikumiem.

Kabarē zvaigžņu lomās šoreiz iejutīsies Aija Vītoliņa, Elza Rozentāle-Natha, Dons, kā arī dziedātājs no Igaunijas Erki Otsmans.

Tāpat, kā ierasts, iestudējumā piedalīsies dažādu skatuves žanru pārstāvji – dziedātāji, mūziķi, dejotāji, aktieri, cirka mākslinieki, mīmi un arī kāds tautā pazīstams „stāvizrāžu” vadītājs. Krāšņo un akrobātisko horeogrāfiju veido horeogrāfi Elīna Breice, Dmitrijs Gaitjukevičs un Guntis Spridzāns. Pie muzikālā noformējuma strādā „Cabaret Palladium” orķestris Mārča Auziņa vadībā.

Iestudējuma organizatori sola daudz pozitīvu pārsteigumu un reizei pa kādai jautrai provokācijai. Arī šogad „Cabaret Palladium” vakara līksmība nebeigsies pēc izrādes otrās daļas, bet tā pāraugs ballītē, kuru kolektīvam būs iespēja baudīt līdz pat pulksten trijiem naktī.

Galdiņu rezervācija – „Biļešu paradīzē”.

Biļešu cenas no 40–50 latiem (cenā iekļauta vīna glāze un uzkodas).

0 komentāri

Komentāru nav