Noslēgušās radošās meistarklases „Mūzika, deja, piedzīvojums!”

Noslēgušās radošās meistarklases „Mūzika, deja, piedzīvojums!”
Kaspars Balamovskis, „Latvijas Koncerti”
27-08-2013 A+ A-
25. augustā Engures vidusskolā noslēdzās radošās darbnīcas-meistarklases bērnu deju projektam „Mūzika, deja piedzīvojums!”, kas kulmināciju piedzīvos 2014. gada 21. jūnijā, kad Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros notiks „Rīgas festivāls”, kurā piedalīsies Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un aptuveni 100 bērnu vecumā no 8 līdz 18 gadiem no Rīgas Sociālā dienesta dienas centriem.

Meistarklases vadīja horeogrāfs un deju pedagogs Agris Daņiļevičs un „Dzirnu” deju skolotāji, kā arī izcilā režisore no Norvēģijas Sigrida Strema Reibo (Sigrid Strøm Reibo).

Radošajās darbnīcās-meistarklasēs, kas norisinājās no 19. līdz 25. augustam Engurē, bērniem notika gan deju nodarbības, gan sporta spēles, gan radošās darbnīcas. Agris Daņiļevičs dalās savos iespaidos: „Bērni ir ļoti aktīvi, grūti savācami uz koncentrēšanos, bet, ja atrod īsto atslēgu, kā viņiem pieiet, tad viņi redz, uz ko tiekties. Bērniem ļoti patika, kad mēs – pedagogi – kaut ko demonstrējām. Pēc katras tādas reizes sekoja aplausi un sajūsma. Emociju vētras un galējības – viss tur ir kopā. Tas ir sava veida izaicinājums gan man, gan „Dzirnu” pedagogiem. Galvenais mūsu uzdevums ir iedot izrādes un uzstāšanās garšu, dejas un improvizācijas prieku.”

No šā gada septembra līdz 2014. gada jūnijam bērnu projekta „Mūzika, deja, piedzīvojums!” dalībnieki turpinās iestudēt izrādi, mācoties deju soļus reizi nedēļā deju studijā „Dzirnas”.

Bērnu deju projektu „Mūzika, deja piedzīvojums!” rīko „Latvijas Koncerti” sadarbībā ar Rīgas Sociālo dienestu un  nodibinājumu „Rīga 2014”.

0 komentāri

Komentāru nav