„Stand up” un komēdiju nakts Sapņu fabrikā

„Stand up” un komēdiju nakts Sapņu fabrikā
Publicitātes foto . Austrāliešu komiķe Dženifera Karnovale
28-08-2013 A+ A-
3. septembrī „Sapņu fabrikā” norisināsies „Comedy Baltics” rīkotā „Stand up komēdiju nakts”, informē pasākuma rīkotāji.

Komēdiju nakts īpašā viešņa būs komiķe Dženifera Karnovale (Jennifer Carnovale) no Austrālijas. Dženna pēdējos divus gadus dzīvojusi Londonā, strādājusi par radio šova vadītāju „ABC Triple J” radio, bijusi „Sydney Comedy” festivāla balvas „Labākais jaunatnācējs” laureāte un tikusi izvēlēta kā viena no kandidātiem no topa „10 lielākās lietas, kas notiks komēdijā” pēc „The Sydney Morning Herald” un „The Age” vērtējuma.

Viņa tik tikko beigusi savu uzstāšanās ciklu „Jen Carnovale; Not a Person Person” un „Late Night Laughs at Lunch” Edinburgas „Fringe festival”. Dženna ir adoptējusi kaķi un nezog.

„Stand Up” komēdiju naktī mūs smīdinās arī Ēriks Hatons (Eric Hutton; Austrālija), Stjuarts Džonsons (Stewart Johnson; ASV), Elena Vīnpere (Elen Veenpere; Igaunija) un Edgars Bāliņš (Latvija).

Vairāk par komiķiem lasi šeit.

Kā sola komēdiju nakts rīkotāji, skatītājus gaida  pamatīga deva humora, sarkasma, dzīves skaudrās patiesības un netaisnības, saskatītas caur lielisku komiķu dzīvi.

Nakti vadīs pats Luiss Zezerans (Louis Zezeran, Austrālija) – „Comedy Baltics” direktors un galvenā smieklu vācele. Jāpiebilst, ka  „Stand up komēdiju nakts” domāta tiem, kas saprot angļu valodu.

Biļetes var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs par 7 latiem, skolēniem un studentiem – 5 lati.

Ieeja pasākumā – no plkst. 19.15, sākums plkst. 20.00.

0 komentāri

Komentāru nav