Īpašā velodarbnīcā varēs gatavoties Vienības braucienam

Īpašā velodarbnīcā varēs gatavoties Vienības braucienam
Kaspars Garda, Rīga 2014
29-08-2013 A+ A-
Sestdien, 31. augustā, no pulksten 15.00 līdz 17.00 kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” norisināsies Vienības velobraucienam veltīts pasākums, kura laikā ikviens aktīvās atpūtas cienītājs varēs iesaistīties radošajās darbnīcās, kur būs iespēja sagatavoties velobraucienam īpašajā „Tour de France” stilā.

Vairs tikai nedaudz vairāk par nedēļu atlicis līdz lielākajiem Baltijas velosvētkiem – 23. Latvijas Riteņbraucēju Vienības velobraucienam, kas 8. septembrī norisināsies Siguldā.

Gatavojoties lielajam notikumam, sestdien, 31. augustā, „Esplanādē 2014” norisināsies Vienības velobraucienam veltīts pasākumus, kura laikā gaidāms daudz interesantu aktivitāšu. Jau no pulksten 15.00 darbu uzsāks radošās velodarbnīcas, kur ikvienam būs iespēja sagatavot savu apģērbu un velosipēdu īpašajā „Tour de France” stilā. Šeit īpašie palīgi palīdzēs atrast piemērotāko rotu, lai Vienības velobraucienā dalībnieks izskatītos krāšņi un pretendētu uz īpašo „Tour de France” specbalvu kā visoriģinālāk tērptais riteņbraucējs.

Pasākuma laikā Esplanādē būs izvietots arī īpašais fotostūris, kur būs iespējams iegūt krāsainas fotogrāfijas. Tikmēr ar Latvijas Dzelzceļa atbalstu bērniem un jauniešiem būs iespēja tikt pie krāsojamajām grāmatām, kas veltītas drošībai dzelzceļa tuvumā.

Esplanādē šajā laikā būs iespēja arī reģistrēties Vienības velobraucienam, kā arī saņemt vērtīgus padomus par ērtu nokļūšanu velobrauciena vietā un citām būtiskām lietām.

Arī šogad Vienības brauciens norisināsies trīs dažādās distancēs: LOK sporta šosejas brauciens (100 km), SEB kalnu divriteņu brauciens (44 km) un ITERA tautas brauciens (37,5 km). Pasākumā aicināti piedalīties visi interesenti, sākot no 12 gadu vecuma. Dalībnieki tiks vērtēti dažādās vecuma grupās – zēni, meitenes, jaunieši, juniori, sievietes, vīrieši un seniori.

Pieteikšanās velobraucienam turpinās arī Igo Japiņa sporta aģentūras mājaslapā „velo.lv”. Šobrīd dalības maksa jebkurā no trim distancēm jauniešiem un pensionāriem ir 10 latu, bet pārējiem – 15 latu. Papildu informācija atrodama „velo.lv”.

Latvijas Vienības velobraucienu rīko Igo Japiņa sporta aģentūra.

0 komentāri

Komentāru nav