„Esplanādes 2014” piektdienu koncertsērijā – Goran Gora

„Esplanādes 2014” piektdienu koncertsērijā – Goran Gora
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
30-08-2013 A+ A-
Kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” piektdien, 30. augustā, plkst. 21.00 iknedēļas koncertsērijas ietvaros uzstāsies dziesminieks Goran Gora.

Koncertā mūziķis sola klausītājus iepazīstināt ar savām jaunākajām dziesmām no topošā albuma ar Knuta Skujenieka dzeju. Tas būs pirmais mūziķa studijas albums, kurā visas dziesmas būs latviešu valodā. Tāpat skanēs arī populārāko dziesmu izlase no līdz šim izdotajiem Goran Goras albumiem. Savukārt pirms un pēc koncerta skanēs dīdžeja Kaspara Zaviļeiska izvēlēta mūzika.

Koncerts Rīgas centrā, kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014”, mūziķim Goran Goram būs īpašs vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, uzstāšanās būs ar pavadošo grupu sešu mūziķu sastāvā, otrkārt, lielāko koncerta daļu aizņems jauns muzikālais materiāls – dziesminieks ir sarakstījis dziesmu ciklu ar Knuta Skujenieka dzeju, no kā pusi paredzēts piedāvāt piektdienas koncerta apmeklētājiem. Tāpat tiks atskaņotas arī iepriekšējo trīs albumu spilgtākie skaņdarbi.

„Rīga 2014” interviju ar Goran Goru lasi šeit!

Goran Gora, īstajā vārdā Jānis Holšteins, muzicē kopš 2000. gada un ar pseidonīmu Goran Gora un dziesmu „Slow Down” kļuva pazīstams 2005. gadā. Līdz šim mūziķim ir iznākuši trīs albumi – 2007. gadā „Jetlag”, 2010. gadā „Mystyrys Yrs” un 2011. gadā albums ar nosaukumu „Hold Me Close When It Comes”.

Kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” piektdienu koncertsērija turpināsies līdz septembra vidum, nākamajā piektdienā uzstāsies grupa „Laime pilnīga”.

Kultūras vasarnīca „Esplanāde 2014” vasaras sezonā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. „Esplanāde 2014” ir nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietots „Rīga 2014” informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī „Rīga 2014” partnera „Lattelecom” nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori. Radoši informatīvā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki „Ramirent”.

Vairāk par vēl šogad gaidāmajiem pasākumiem „Esplanādē 2014” lasi šeit!

 

 

0 komentāri

Komentāru nav