Daugavas koncertzālē uzstāsies grupa „Autobuss debesīs”

Daugavas koncertzālē uzstāsies grupa „Autobuss debesīs”
Publicitātes foto . Grupa „Autobuss debesīs”
02-09-2013 A+ A-
Daugavas koncertzālē piektdien, 6. septembrī, ar koncertu viesosies viena no pazīstamākajām latviešu mūzikas grupām, kas šogad svin 15 gadu jubileju – „Autobuss debesīs”, informē koncertzāles pārstāvji.

Koncertā mūziķi solista Marta Kristiāna Kalniņa vadībā atskaņos pašas populārākās dziesmas no grupas repertuāra – gan īpaši šim izpildītāju sastāvam komponētas Imanta Kalniņa dziesmas, gan skaņdarbus no komponista „zelta fonda”, gan pašu komponētas melodijas.

„Piemērojoties Daugavas koncertzālei, šajā koncertā sagaidāma ne vien skaļa un enerģiska mūzika, bet arī krietni daudz akustiskāku skaņdarbu!” piebilst Marts Kristiāns Kalniņš.

Grupai „Autobuss debesīs” šis gads pagājis jubilejas zīmē: pavasarī dodoties turnejā pa Latviju, gan arī uzstājoties gadskārtējās Imantdienās un Mazajās Kalniņa dienās Vecpiebalgā. Savukārt grupas solists Marts Kristiāns Kalniņš pavasarī kopā ar paša vadīto Cēsu kori guva lieliskus panākumus TV3 šovā „Koru kari”.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Pirmās 100 biļetes var iegādāties par 7 latiem; pamatcena – 9 lati; koncerta dienā – 11 latu.

13. septembrī Daugavas koncertzālē uzstāsies grupa „bet bet”, savukārt 20. septembrī Daugavas koncertzāle sezonu noslēgs ar Ivo Fomina koncertu.

Iespējama galdiņu rezervācija. Rezervācija: +371 26045121 (Aleksejs) vai daugavaskoncertzale@gmail.com.

Apmeklētājiem nav jāsatraucas par iespējamo rudenīgo laiku, jo Daugavas koncertzāle atrodas zem jumta un organizatori sola parūpēties arī par īpašu apgaismojumu un siltumu, lai ikviens spētu komfortabli izbaudīt koncertu un brīnišķīgo skatu uz Daugavu.

0 komentāri

Komentāru nav