Iznācis žurnāla „Figaro” rudens numurs

Iznācis žurnāla „Figaro” rudens numurs
Publicitātes foto
02-09-2013 A+ A-
Klajā nācis žurnāla „Figaro” rudens numurs, kultūras portālam „Rīga 2014” pavēstīja žurnāla redaktore Kristīne Komarovska.

„Figaro” rudens numurā lasāma lielā intervija ar šarmanto akordeonisti un „Lielās Mūzikas balvas” ieguvēju Kseniju Sidorovu.

Vai viegli būt jaunam, talantīgam un turpināt Māra Sirmā iesākto korī „Kamēr...”, var uzzināt intervijā ar diriģentu Jāni Liepiņu, savukārt Radio kora mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava atklāj, cik svarīgi ir zirnekļa tīklā ieraudzīt rasas pilienu, un ļauj sajust savu nopietnību iepretim Roberta Gobziņa humoram, bet rudens baletu var piedzīvot Latvijas Nacionālas operas baleta solistes Ievas Rācenes fotosesijā.

Vēl jaunajā žurnālā iespējams uzzināt, ko vēsture stāsta par jaunatklāto kultūras pili „Ziemeļblāzma” un ko iespējams darīt Ādažos. Par to, kas piedzīvojams Berlīnē, stāsta Jaunā Rīgas teātra aktieris Gundars Āboliņš, bet publicists Otto Ozols atgādina par padomju gadu kino zelta melodijām.

Jaunais „Figaro” numurs atbildēs uz daudz un dažādiem, pat vēl neapjaustiem jautājumiem par un ap mūziku un personībām. Piemēram: kas īpašs dārgajās „Stainway&Sons” klavierēs, un kā atklāt ģēniju savā bērnā?

Melomāns Varis Klausītājs stāstīs par savu mūzikas mīlestību, leģendārā Tīna Tērnere aizraus elpu „Figaro” rubrikā „Leģenda”. Orests Silabriedis iepazīstina ar Metropolitēna operas programmu un iesaka doties to baudīt uz kinoteātri.

Abonē „Figaro” 2014. gadam tikai par 7,96 līdz 1. novembrim un piedalies izlozē!

Izkrāso savu rudeni mūzikas skaņās ar „Figaro” kalendāra palīdzību un, izmantojot „Figaro” Kultūras karti, ietaupi, apmeklējot koncertus un teātra izrādes.

0 komentāri

Komentāru nav