Totaldobžē muzicēs britu eksperimentālā rokgrupa „Barberos”

Totaldobžē muzicēs britu eksperimentālā rokgrupa „Barberos”
Publicitātes foto . Grupa „Barberos”
02-09-2013 A+ A-
Rīgā, Totaldobžes Mākslas centrā, 6. septembrī koncertēs eksperimentālās rokmūzikas grupa „Barberos” no Lielbritānijas, kultūras portālu „Rīga 2014” informē koncerta rīkotāji „ULVE Agency”.

„Barberos” dalībnieki ir no Liverpūles. Grupas radītajā mūzikā apvienots eklektisks žanru maisījums, apspēlējot džeza, progresīvās rokmūzikas, trokšņu un mūsdienu elektroniskās mūzikas daudzšķautnainību.

Grupas koncertos nopietna loma tiek piešķirta teatrāliem tērpiem un vizuālajam pavadījumam. „Barberos” dzīvespriecīgo ritmu veido divi bungu komplekti, sintezatori un dažādas elektroniskas ierīces. Viņu pirmā uzstāšanās notika 2008. gada nogalē, un kopš tā laika grupa koncertējusi daudzviet Lielbritānijā un Rietumeiropā.

Vakaru papildinās priekšnesums no Latvijas elektroniskās mūzikas tīrradņa Oyaarss, kurš uzstāsies ar īpašu programmu „Oyaarss un Neļaudis”, kas tapusi, sadarbojoties ar mūziķiem no grupas „Jeruzalemes dedzinātāji”, un ierasti smagnējā skanējuma vietā piedāvās elektroniski akustisku sintēzi.

Koncerta sākums plkst. 21.00, ieejas maksa – 3 lati. Totaldobžes Mākslas centrs atrodas VEF teritorijā, Ūnijas ielā 8, korpuss 2, Rīgā.

0 komentāri

Komentāru nav