„Rīgas Fotomēnesis 2014” izsludina septembra iRIGA tēmu

„Rīgas Fotomēnesis 2014” izsludina septembra iRIGA tēmu
Elīna Zvirbule
03-09-2013 English A+ A-
Turpinās akcija iRIGA, kuras laikā visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām. Septembrī tiek izsludināta astotā tēma – „Kaimiņi”.

Gaidīsim fotogrāfijas ar jūsu kaimiņiem – vai tie būtu cilvēki, dzīvnieki, kas mīt jums blakus, vai arī krodziņi, veikali, kultūras iestādes, kas atrodas tuvumā jūsu dzīvesvietai un ir daļa jūsu ikdienas.

iRIGA tēmas tiek izziņotas masu medijos reizi mēnesī, un akcijas rīkotāji dalībnieku iesūtītos fotoattēlus gaidīs visa mēneša garumā. Tos var uzņemt gan ar profesionālu tehniku, gan mobilo tālruni. Fotogrāfiju par septembra tēmu var pieteikt konkursam pavisam vienkārši – līdz 30. septembrim pievienojot to šim notikumam īpaši radītajai Flickr grupai.

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā, un attēls jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par desmit fotogrāfijām. Vairāk informācijas par iRIGA meklē šeit:

Labākie darbi tiks iekļauti „Rīgas Fotomēnesis 2014” izstādē iRIGA, kas norisināsies 2014. gada maijā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

„Rīgas Fotomēnesi 2014” rīko biedrība „Rīgas Fotomēnesis” – fotogrāfs un interneta žurnāla „Foto Kvartāls” redaktors Arnis Balčus, māksliniece un kuratore Inga Brūvere, mākslas zinātniece Aiga Dzalbe un diplomāts un fotogrāfs Imants Gross sadarbībā ar nodibinājumu „Rīga 2014”. Tas būs pirmais vērienīgais fotogrāfijas festivāls galvaspilsētā, kas notiks 2014. gada maijā dažādās vietās Rīgas pilsētā un kura laikā norisināsies izstādes, semināri, lekcijas un citas aktivitātes.

0 komentāri

Komentāru nav